Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Painful Flower crossover-nu-metal / Přerov

„New song FIST TO YOUR FACE !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Třetí singl FIST TO YOUR FACE !!!

Upraveno:

Třetí singl FIST TO YOUR FACE je v playlistu. Tentokrát jej mixoval a masteroval Brian Bajak zo Slovenska a zvukově je to znát. Věříme, že se bude líbít :) Enjoy !

PFPrvní singl "TIME TO GO" !

Upraveno:

Čau ! Takže první oficiální nahrávka PAINFUL FLOWER je tady ! První vlaštovkou je singl "Time to go". Je to první vypuštěný song z 5-ti skladeb, které jsme nedávno natočili. Zatím přemýšlíme, jestli pouštět songy po jednom v určitých intervalech, nebo příští rok někdy na jaře komplet EP najednou. O tom ještě budeme informovat. Každopádně teď je venku "Time to go". Je to asi nejměkčí věc ze zmíněných 5-ti. Uvidíme, co vyleze z těch ostatních. Naproti tomu, že jsou tam kousky načichlé např. nu-metalem, post-grunge, místy i hardcorem, tak tohle je naopak asi nejvíc alternativní záležitost. Pokud se bude líbit, tak budeme moc rádi. Pokud ne, tak kvůli tomu neumřem :-) ... Song můžete poslouchat jak tady na Bandzone, tak stejně tak i přes YouTube, přes který ho můžete i sdílet na Facebooku apod. Budeme rádi za každý komentář nebo postřeh.

Přidej si PAINFUL FLOWER na Facebooku a buď lépe informován ! Facebook profil
bude aktualizovaný všemi členy kapely. Naleznete tam třeba i podrobnější fotogalerii apod. Zde na Bandzone budou základní informace a na Facebooku bude prostě všechno, co se kolem PF šustne :-)

Odkazy Facebook / YouTube ZDE:

 

Youtube Video jf6EFEBV97EYoutube Video jf6EFEBV97E

Děkujeme za podporu !

*PF*