Padlí Andělé - O kapele | Bandzone.cz

Padlí Andělé metal / Beroun-Závodí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Dřív nebo později
  Černá křídla
 • Nezívej - CD Černá křídla 2018
  Černá křídla
 • Pekelná brána - CD Černé křídla 2018
  Černá křídla
 • Peklo se ti směje - CD Černá křídla 2018
  Nezařazeno
 • Cesta na druhou stranu - CD Černá křídla
  Nezařazeno
 • Padlý anděl
  Černá křídla
 • Intro . CD Černá křídla
  Nezařazeno
 • Černá křídla - CD černá křídla
  Nezařazeno
 • Zpívej a hrej - CD Černá křídla 2018
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Martin s Lukášem se začali scházet už někdy na jaře léta páně 2017. Původně jen kvůli tréninku a zablbnutí a pivu. Martin začal trénovat dvojšlapku a Lukáš se začínal učit používat “tľmené struny” a zkoušet hrát tak nějak po “metalsku” :-) Nicméně z toho blbnutí vzniklo už tenkrát pár nápadů, které se později hodily. Když pak koncem ledna 2018 na Prdel rock pro Klubíčko Martin uslyšel a uviděl Monču, tak vznikl nápad na zpěvačku do kapely, ačkoliv nikdy předtím by ho nenapadlo vzít ženskou do kapely. Ale Monča upoutala svým hlasem a Martin díky své představivostí v ní viděl obrovský hlasový talent. Pak už jen bylo otázkou času, kdy přijde druhá kytara a basák. Druhá kytara se povedla až napodruhé díky obrovské náhodě, které Martin říká facebooková připravenost na příležitost. Když se dáte na FB s někým neznámým do řeči a ten má známého v Berouně, který už dlouho nehrál, tak jen využijete příležitosti ho vyzkoušet. No Jirka přišel, a byl strašně rád, že se mezi nás dostal. Ač není přímo kovanej metalák, tak zapadnul výborně a je s ním hromada legrace. No a poslední se dostavil do sestavy Rosťa se svou 5strunnou basou, který sice zkouší v dalších dvou kapelách, ale u nás zřejmě uviděl příležitost rychlého růstu, koncertování a taky dobré party.
To vše se stalo někdy v únoru 2018 a hned se začalo zkoušet a tvořit. Základem tvoření byl vždy Lukáš s Martinem, ale postupně se osmělili i další a zapojili se svými nápady. Monča začala konečně jezdit na zkoušky včas a pravidelně a taky to na ní bylo znát, jak se týden od týdne zlepšuje. Během 4 měsíců se vytvořil základní 10 skladbový set vlastních skladeb, který se bude od září 2018 hrát na koncertech. Vytvořil se akční plán přípravy na premiéru 29.9.2018 , na kterou se vybrala kapela Epidemy, která je žánrově asi nejblíž Padlý Andělům. Připravuje se kompletní merch s promo CD a vůbec celé koncertní show, takže je na co se těšit.
Autorská tvorba ale nijak nevysychá, a už teď se hromadí další nápady na další sezónu, další CD na rok 2019. Ty ale nyní musí počkat, abychom se soustředili na to co máme a na to co vám chceme v září představit.......takže více nebudeme prozrazovat....tůdle nůdle - počkejte si :-) :-) :-)