OVOCE / ex-zakázanÝ - Novinky | Bandzone.cz

OVOCE / ex-zakázanÝ rock-punk / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

14. října 2014
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • ZNÁŠ MĚ LÍP
  Nezařazeno
 • DROGY DĚTEM
  Nezařazeno
 • POLETÍM II
  Nezařazeno
 • VĚDOMÍ
  Nezařazeno

2018...

V roce 2018 nás čeká už jen pár rozlučkovejch koncertů...sledujte náš web, případně FB nebo Instagram, ať máte včas správný info :-)

DOPIJU A JDU tour 2017

(Upraveno: )

Naposled před novou deskou vyrážíme na turné zahrát si pár starejch fláků + jednu novinku, kterou jste ještě nemohli nikde slyšet. Na turné nás doprovodí kámoši z kapely Lola...a v každým městě ještě vezmeme jednu kapelu z okolí, která celej večer vždycky odstartuje. Seznam všech událostí je na Facebooku...a čekání na tohle turné si taky můžete zkrátit nákupem na našem eshopu nebo poslechem našich videoklipů :-) Nazdar zdar!!

ZNÁŠ MĚ LÍP - novej klip je venku!!!

(Upraveno: )

Nojo, už je to tak :-) Tenhle song jsme roztočili už na podzim, přes zimu se flákali, jaro prokalili s UDG...ale teď je léto a je to tady !!! Tímhle klípkem si děláme srandu ze všech lidí, co věří každýmu drbu, a ještě vás jsou na jeho základě schopný odsoudit, aniž by vás třeba kdy potkali osobně. Tak koukejte, sdílejte a klidně nám pak napište na náš FB, jak se vá to (ne)líbí. A kdybyste náhodou chtěli mít romantický večer plnej OVOCE, tady máte seznam všech našich dosavadních výtvorů. Tak hezkÝ léto plný OVOCE přejem!!!

Youtube Video k3UoxvZ8FPwYoutube Video k3UoxvZ8FPw