Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

OVOCE / ex-zakázanÝ rock-punk / Praha

„2018 a pár rozlučkových koncertů“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ZNÁŠ MĚ LÍP 2 538 ×
  • DROGY DĚTEM 3 954 ×
  • POLETÍM II 3 925 ×
  • VĚDOMÍ 3 113 ×

Novinky

2018...

V roce 2018 nás čeká už jen pár rozlučkovejch koncertů...sledujte náš web, případně FB nebo Instagram, ať máte včas správný info :-)


DOPIJU A JDU tour 2017

Upraveno:

Naposled před novou deskou vyrážíme na turné zahrát si pár starejch fláků + jednu novinku, kterou jste ještě nemohli nikde slyšet. Na turné nás doprovodí kámoši z kapely Lola...a v každým městě ještě vezmeme jednu kapelu z okolí, která celej večer vždycky odstartuje. Seznam všech událostí je na Facebooku...a čekání na tohle turné si taky můžete zkrátit nákupem na našem eshopu nebo poslechem našich videoklipů :-) Nazdar zdar!!


ZNÁŠ MĚ LÍP - novej klip je venku!!!

Upraveno:

Nojo, už je to tak :-) Tenhle song jsme roztočili už na podzim, přes zimu se flákali, jaro prokalili s UDG...ale teď je léto a je to tady !!! Tímhle klípkem si děláme srandu ze všech lidí, co věří každýmu drbu, a ještě vás jsou na jeho základě schopný odsoudit, aniž by vás třeba kdy potkali osobně. Tak koukejte, sdílejte a klidně nám pak napište na náš FB, jak se vá to (ne)líbí. A kdybyste náhodou chtěli mít romantický večer plnej OVOCE, tady máte seznam všech našich dosavadních výtvorů. Tak hezkÝ léto plný OVOCE přejem!!!

Youtube Video k3UoxvZ8FPwYoutube Video k3UoxvZ8FPw


Bandzone.cz Tip týdne

14. října 2014
Obrovskej krok dopředu udělali tihle punkrockeři z Říčan. Nedivím se, že jejich koncerty mají takový úspěch. Tohle prostě český publikum miluje a přesto to tu nikdo moc dobře nedává. Chvílema se blíží hitovostí až k Mandrage, chvílema je to hravý jak Punkfloidi, ale pořád to odsejpá, drží si to ksicht a sedí to na zadku. Tomáš z Imodia z pozice producenta desky pomohl klukům z Ovoce překonat sama sebe a stát se sebevědomou zásadní poprockovou kapelou na český zatím ještě klubový scéně, i když už jen tak tak. Kulturáky a menší haly mají kluci totiž na dosah víc, než kdy dřív.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 5884

Spřízněné kapely: 106

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
407 683
Poslechnuto skladeb
875 874
Profil registrován
10.8.2005