Overdrive - Úvod | Bandzone.cz

Overdrive rock / Loučná nad Desnou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • OVERDRIVE - CANDY BAR (2011)
    Nezařazeno
  • OVERDRIVE - THROTTLE (2011)
    Nezařazeno
  • OVERDRIVE - DIRTY DEED (2011)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Overfoto by JsfAbb

(Upraveno: )

Do fotogalerie jsme přidali nové profilové fotky od výborného zlínského fotografa JsfAbb:

https://picasaweb.google.com/110016928028753187600

Moc díky Pepe :-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Overdrive

to Ewen: moc díky za názor, konstruktivní kritiky si vždycky vážíme :-) Troufáme si ale říct, že narvanou Pekárnu bysme rozhodně rozproudili snáz než tu poloprázdnou v pondělí :-) Výkon kluků se od toho i odvíjel, protože asi neměli důvod se tak "předvést". Každopádně si to ale vezmem k srdci a kluci dostanou příště za uši, pokud budou vypadat, že se "nudí" :-P

Bez profilu

Ewen

Zdarec bando, byla jsem včera na koncertě v Brně, ráda bych tu napsala pár svých poznatků. Jen dopředu upozorňuji, že nejsem žádný hudební kritik, chci zkrátka napsat svůj názor :-)
Celkový dojem mám vesměs pozitivní. Katko, máš úžasný hlas, jen škoda, že ti bylo tak málo rozumět, ale to nebyla tak docela tvá chyba. Co se týká repertoáru, sice to není přímo my cup of tea, ale líbilo se mi to, zejména pak ta "oddychovka", kdy vynikl Katčin sametový alt. Určitě bych si od tebe někdy ráda poslechla nějakou rockovou baladu. Kluci byli také dobří, mám ráda, když si to i sama kapela užívá, nicméně z kluků hrajících na kytaru (kromě Honzy), jsem měla pocit, že se místy i trošku nudí. Nejsem si tak docela jistá, jestli byste dokázali rozproudit narvanou Pekárnu. Je ale dost možné, že tento pocit mám právě z důvodu malé účasti, která vás neinspirovala k většímu drivu.
Závěrem bych chtěla popřát vám všem spoustu úspěchů, protože není lehké se prosadit v takovým kumštu :-)

Zobrazit všechny názory