Otto Weiss - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Otto Weiss pop-jazz / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Já toužím spát 266 ×

Novinky

Nový singl - Já toužím spát

Upraveno:

Na pár dní jsme se zavřeli do studia, a něco z toho vzniklo. Nemůžeme říct bez vaší pomoci, jestli je to dobré nebo ne - to je na vás!

Na týden jsme se společně s Kristýnou Bártovou zavřeli do studia ke klávesám a mikrofonům. "Předěláme Siu!" tak zněla prvotní myšlenka vzniku nového singlu. Jasným favoritem byla písnička výše zmíněné zpěvačky - I go to sleep. A tak přes noc vznikl text napsaný v městské hromadné dopravě a zčásti i ve studiu, nazvaný jak jinak než "Já toužím spát", pak zbyla už jen "maličkost". Předělat aranž a nahrát band a zpěv.

Kristýna Bártová a její profesionální zkušenosti a talent, který neméně zúročuje ve své skvělé kapele Kikina-b, se hned projevily. Aranž byla přes noc hotová, skoro jako mávnutím kouzelné hůlky Harryho Pottera!  Jdeme nahrávat!

Sešla se kapela a nahrávání započalo. Za pár nocí byla hudba hotová. "Super, teď chci vidět, jak se s tím budeš trápit ty." Ozvalo se z úst krásné klavírisky a skladatelky.

Tak jsem se trápil, bez hlasu, bez dopingu, bez spánku. Poslední noc to spečetila a dokončila. Tak ne - jedna maličkost se vloudila, přetočit bicí. /Kristýna je se svou tvorbou věčně nespokojená =) "Je to dobrý, ale stojí to za h****, musí to bejt dokonalý." / A tak, když jsme se sešli po pár dnech odpočinku od naší skladby, dotočili jsme bicí. Teď už jsou nástroje v pořídku. O masteringu se radši nebudeme vyjadřovat.....

Tak a teď už je jenom na vás co si o naší skladbě řeknete a jak ji ohodnotíte. Snad se vám bude líbit. Vy jste Ti hlavní!

*****************

hudba: Sia FURLER
aranž: Kristýna BÁRTOVÁ
č. text a zpěv: Otto WEISS


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

nutella5@seznam.cz


Bez profilu

Moc se mi to líbí. Krásný hlas. V sobotu v divadle SEMAFOR to bylo taky nádherné.

TomአBocáN

Naozaj máš vynikajúci hlas. Budem ti držať palce na tvojej ceste k úspechu.
Je fain, keď človeku dáš na vedomie, že to čo stále váľajú v rádiách ani z ďaleka nie je vrchol spevu :) ako si niekedy ľudia myslia. (inak by slávici neboli desmot a smatanová)
Veľa šťastia.

Zobrazit všechny názory »