Ondra
V předchozím příspěvku mělo být samozřejmě jméno Ondra. překlepu jsem si nevšimnul.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
V předchozím příspěvku mělo být samozřejmě jméno Ondra. překlepu jsem si nevšimnul.
Tak to jsem nečekal, že tahle nahrávka ještě existuje. Přepadají mě přímo nostalgické vzpomínky. Jen opravím text. JI já jsem dál ještě docela dlouho hrál v několioka kapelách od irského folku až k bigbítu ( Fiannan, Cats Cradle-Kolíbka)
Tak co jsem moh,nebo co mě napadlo jsem dodělal...
Měj se/te se,snad někdy osobně pokecáme,zatím zdar,
Boryyys#
Rozhovor s Davidem, bubeníkem Opozice.
http://a-punk.cz/?id=415-rozhovor-s…
Pro mirotvorce: ja jsem hral v Opozici na bici pokud ti to staci mail: agent@nadramec.cz
A kdyby jsi měl kontakt na někoho z bývalých členů, budu rád.
Díky za info, jde to na blog.
Pro Johny: nekteri clenove kapely se radili mezi Red Skins a kapela byla vlastne prvni a jedina Red skinheads (nebo R.A.S.H.) kapela u nas. Vsichni clenove byli striktne proti fasismu a rasismu.
Měla tato kapela společného něco se skinheads?