One Great Dream - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

One Great Dream acoustic-big-beat / Ostrava

„Ještě percuse-housle/violu, v dámském provedení.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Stačí (live-mix,2014) 137 ×
 • Ukrajina (live-mix,2014) 89 ×
 • Koncert - Ostrava, Barrák 3.10.2014 (live) 47 ×

Novinky

Vol.10 - Něco se komplikuje, něco ne...

Upraveno:

Měníme zkušebnu, takže to čas potrvá. Navíc měníme i styl. S klukama jsme se dohodli na jiném bandu, ale čas a náhoda mi přihrál do cesty zpěvačku, takže je zase na čem stavět.

S Gábinkou secvičujeme repertoár a vrháme se do nějakého akustického hraní.

Zatím ve dvou a snad časem či jak to přijde, ještě bychom přibrali nějaký ten percuss a housle nebo violu, nejlíp v ženském provedení... snad letos vyjde alespoň jeden koncert i kdyby ve dvou ;-)


Vol. 9 - Znovu práce na novém repertoáru.

Tak konečně se po nějaké té pauze zapříčiněnou jistými neplánovanými a neodvratnými událostmi po Kubajzovém zdrhu do Prahy opět tvoříme.

Teda kluci, Michal s Lukim nelenili a něco doma zpitvořili. Tak jsme se konečně slezli a vytváříme novou tvář kapely. Nad stylem hudby ještě podebatujeme, kde se nakonec zaškatulkovat...

Youtube Video smiUF07BlCUYoutube Video smiUF07BlCU


Vol.8 – Personální obměny a vstup do roku 2015

Upraveno:
 • S trochu menším zpožděním přejeme všem naším přátelům a hlavně fanouškům vše nejlepší do toho letošního.
 • U nás se situace po posledním vystoupení vykrystalizovala tak, že kapelu po vlastním uvážení opustila i původní zpěvačka Wendy a tak jsme se chvíli potýkali s existenčními problémy, které se nakonec daří pomalu snad řešit. A proto i ty změny na našem playlistu.  A také to posunuje naše původní plány na o něco pozdější dobu. Každopádně loňský rok již bereme spíše jako historii a jsme rádi, že kapela funguje a neukončila svou činnost.
 • Po výměně kytaristy se trochu mění i hudební styl. Vzhledem k tomu, že některé skladby nelze hrát, tak kromě toho, že pracujeme průběžně i na nových věcech, tak nám zůstaly asi tři původní a jeden nedocvičený song z repertoáru původního, které příležitostně rovněž uzpůsobíme. Zřejmě z power rocku se postupně přesouváme někde na úroveň metal-core.
 • Kapelu jsme rozšířili o pátý hudební nástroj. Vlastně jsme posílili pozici na zpěvu o Kubu, který má zkušenosti z působení ve svých předchozích kapelách (ex Boycott, I Survived Cremation, nyní Basic-Torture-Process) a doplní vokály o growl a jiné podobné techniky. Zbytek se snažíme doladit do stavu, abychom mohli co nejdříve opět někde veřejně vystoupit. Prostě hledáme adekvátní náhradu na pozici ženského zpěvu.
 • Určitě loňský poslední půlrok lze považovat za velice dobrý rozjezd, který se spoustě kapelám nepodaří. Nezbývá, nežli říci: " Díky za něj!". A také díky všem, kteří nás přišli v průběhu koncertů podpořit a podívat se na nás. O to těžší situace nastává pro nás nyní a tak ten letošní rok vidíme spíše podobně jako ten loňský. Prostě opět začátek.
 • průběžné aktuálnosti zde:
 • https://www.facebook.com/onegreatdream?ref=bookmarks
 • na závěr se loučíme letošním pracovním pohledem z naší zkušebny:
 • Youtube Video 0i8qxX5A1msYoutube Video 0i8qxX5A1ms

Díky za podporu

O:G:D: