Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Olga Lounová rock-pop / Liberec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Tak tohle je nová kapela Olgy Lounové. Vznikla na základě castingové show, kterou mohli diváci sledovat na internetové televizi Stream.cz.

Lukáš Bundil (kytara), Olga Lounová (zpěvačka), Jirka Veselý (bicí), Jakub Rolník (basa), Petr Šťastný (kytara)

 

všechny díly castingové reality show na Stream.cz

Oficiální web na www.olgalounova.com

Olga hledá novou kapelu

V úterý 2. února 2010 vyhlásila Olga casting na svoji novou kapelu. Casting bude probíhat od 15.2. do 20.2.2010 v prodejně hudebních nástrojů Music City na adrese Ocelářská 937/39 v Praze Vysočanech. Kdo máte zájem se castingu zúčastnit, vyplňte do pátku 12.2. přihlašovací formulář, který naleznete zde. (www.music-city.cz). Po odeslání formuláře se vám ozve produkce, která se s vámi domluví na přesném čase a místě, kam dorazit. Předem počítejte s těmito daty:

Po 15.2. – kytaristi – cca od 10.00 do 22.00

Út 16.2. – basáci – cca od 10.00 do 22.00

St  17.2. – bubeníci – cca od 10.00 do 22.00

Čt  18.2. – klávesáci – cca od 10.00 do 22.00

Pá 19.2. – semifinále – takže vybraní z předchozích dnů

So 20.2. – finální výběr – kdo postoupil do semifinále, musí přijet i na finále

POZOR – celý průběh castingu se bude natáčet a sestříhaný se odvysílá na internetové televizi stream.cz (www.stream.cz )

Vybraná kapela nazkouší a odehraje s Olgou tři domluvené koncerty na začátku dubna, bude natáčet ve studiu a natočí videoklip. Další koncerty se již připravují.

Od 3.1.2010 můžete každé pondělí ve 20.00 sledovat Olgu v seriálu České televize Vyprávěj. (www.ceskatelevize.cz/program/vypravej )

Aktuální rozhovor s Olgou si můžete přečíst zde. (www.ceskatelevize.cz/program/vypravej/clanky/do-vztahu-s-zenatym-muzem-bych-nikdy-nesla )

Aktuální chat s fanoušky naleznete zde. (www.ceskatelevize.cz:8080/chat/chat.php?id=1985&chatmsgid=1 )

V sobotu 16.1. na okruhu Zlatá přilba zahájila Olga svým vystoupením již 2. ročník motoristického svátku Autoslide 2010. (proklik na www.autoslide.cz ). Druhé vystoupení proběhlo na vyžádání pořadatelů těsně před finálovými jízdami.

Bio a historie

Bio 


Olga Lounová je populární česká zpěvačka, herečka a moderátorka. Po zdárném ukončení studia na Pedagogické fakultě v Liberci získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.

Olga právě připravuje svou první studiovou desku a chystá se na koncerty s živou kapelou po celé republice. Má vlastní castingovou show na internetové televizi STREAM. Olgu proslavila jedna z hlavních rolí - Patricie - v seriálu Ošklivka Katka. Od prosince se objevuje v populárním seriálu České televize – Vyprávěj. Olga se  volném čase se věnuje malým sourozencům, jízdě na koni a aktivní účasti na charitativních akcích. Spolupracuje s nadačním fondem Fénix.

 

Kapely: 
Vedle desítek vystoupení na samostatných akcích a profesionálním angažmá na muzikálové scéně se Olga ve své muzikantské historii věnovala několika zásadním skupinám. 

MODRÉ HOUPAČKY byly její první kapelou, se kterou natočili a vydali vlastním nákladem CD Synkopy s griliášem.
Od roku 2001 byla frontmankou rockové kapely CALATHEA, se kterou vystupovala také na festivalech v Chorvatsku a Německu, nebo v Polsku jako předskokanka Maryly Rodowicz. 

V roce 2008 založila společně s Marcusem Tranem skupinu BLIND ANGIE, se kterou předskakovala kapele Panik (dříve Nevada Tan). Nyní zakládá novou skupinu, ve které se chce věnovat zpěvu v českém jazyce, a oslovit české festivalové publikum.

Olga hraje na klavír, kytaru a flétnu. Skládá hudbu i texty.

Účinkování v seriálech českých TV:
 
ČT:  VYPRÁVĚJ, RANČ U ZELENÉ SEDMY 
TV PRIMA: v roli Patricie v seriálu OŠKLIVKA KATKA

Účinkování ve filmu:
 ROMÁN PRO ŽENY
Filipa Renče
 Epizodní role v zahraničních filmech RIPER, BLADE II, TRIPLE X

Účinkování v divadlech a muzikálech:
 MALOVANÉ NA SKLE (režie Ján Ďurovčík), divadlo F. X. Šaldy v Liberci
LEWRON ORCHESTRA - OLZA, hlavní role v projektu 
Vytvořila roli CARMEN v autorském projektu souboru PAP CARMEN v Divadle Na Blízku (2006) 
Druhá hlavní ženská role - Mariana v muzikálu Karla Svobody GOLEM v režii Filipa Renče v Divadle Hybernia 
Představení Národního divadla DOBŘE PLACENÁ PROCHÁZKA autorů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra pod taktovkou Libora Peška, v režii Miloše Formana 
Do konce roku 2009 v muzikálu Karla Svobody DRACULA v Divadle Hybernia