Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Okamžitý odjezd alternative-experimental / Kostelec nad Černými Lesy

„Chceš si poslechnout nějakou hudbu? Okamžitě si ji nahraj!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Underground opera 142 ×
 • Uhlídej nás před vrahy 91 ×
 • Ty.. (oprava básně V. Nezvala - Edison) 77 ×
 • VRÁNA (sen Ivany Pačesové) 81 ×
 • Barnaby Lulaby 82 ×
 • KACIRSKA KATARZE 67 ×
 • nekonečné změny 59 ×
 • Melodýja 65 ×
 • Měkkýš - recitace 53 ×
 • strach 89 ×
 • holka 56 ×
 • JEDU PO TRATI 60 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

váhat s hudbou je ztráta času

Už se vám stalo, že jste upustili kastrol a místo nadávek (nebo, kurva, ihned po nich) jste aspoň na malou chvíli byli zaujati zvukem, který vydal? A zkusili jste ho, nikým nesledováni, zopakovat? Poklepat? Už se vám stalo, že jste sáhli ráno pro klíče od auta a zacinkali si s nimi jen tak, prostě jen proto, že cinkají? Už jste si někdy ze srandy drnkli na struny kráječe na vajíčka? Už jste zkusili pískáním zopakovat ptačí trylek, schválně - třeba odpoví... Už jste si někdy, třeba v tajnosti naprosté samoty, prdli, byť jedinkrát projednou, s gustem?

Pak jste hudebníci, je to ve vás a třebas budete nesčetněkrát opakovat, že na nic hrát neumíte a že nemáte sluch a bla bla... ale jestli se vám někdy stalo, že jste při poslechu neznámé nahrávky alespoň na okamžik přestali krájet cibuli nebo odložili hasák a jen celou bytostí poslouchali...      my, oKAMžitý odJEZD, máme k vám hluboký respekt a budeme rádi hrát právě pro vás, i kdybys už v téhle zemi zůstal jediný, koho to baví taky.

Až se zastavíte u té roury, co leží na kraji pole, opatrně se rozhlédnete, jestli někdo nejde a bez ohledu na věk zahoukáte dovnitř... pak jste naši:-) Rozdíl mezi námi je jediný - my u toho můžeme mít dvě nálady: budeme houkat do té trubky právě proto, že někdo jde kolem a nebo je nám to úplně jedno (daleko pravděpodobnější varianta). 

Vy jste asi od té roury zase odešli domů na polévku, ale nás už od té roury nikdo odtrhnout nedokázal. Jak pěkně ten štěrk zazní na značce Stůj, dej přednost v jízdě! A slyšels tu můru? Ty vole, to byl hučák!

Neexistuje žádné "Já na nic hrát neumím". Existuje jenom: "Baví mě to" a "Nebaví mě to".

Ti, kteří jsou si jisti, že by je to nebavilo za žádných okolností, jsou pro nás jako posluchači mrtví.

Existují hudebníci, kteří ovládají nástroj excelentně, ale hudba je ve skutečnosti nebaví, nikdy od nich neuslyšíte čistou radost z hudby samé.

A existují ovšem "nehudebníci", kteří se v autě dokáží čas od času skutečně zaradovat nad nahrávkou, která je překvapila, naplnila, vyvedla z míry. Takovému člověku se někdy stane, že po dohrání skladby rádio vypne, aby nebyl rušen dalším hlomozením. Takový člověk dokáže mít z poslechu pocit. Takový člověk, byť neznalý hry na hudební nástroj, když žádá partnera o orální sex, nepoužívá stále stejný tón, neměnnou dikci, celoživotně průměrný akcent. 

Představte si dítě, které posadíte do Ferrari. Na okamžik smí utonout v kůži luxusního vozu, který je víc luxusní, než dítě tuší (ale to dítě to tuší)... Představte si dítě, kterému bylo dovoleno vylézt si na stupínek popelářského vozu... Představte si dítě, které během přestávky hudebníků na početné svatbě smělo na chvíli usednout za bicí soupravu...

Tak si představte, že je možné objevovat svět a dotýkat se posvátnosti nekonečného tvoření, nejen když jste dítě.

Je to paráda!

oKAMžitý odJEZD

 

Bio a historie

oKAMžitý odJEZD nejraděj hraje TEĎ HNED, to znamená, že nic nepřipravuje - ani akordy či rytmus:-)

Jen s ohledem na sdělitelnost, či lépe na nesdělitelnost doby této ultracivilizace, se snažíme produkovat i alespoň částečně opakovatelné tvorby

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 238
Poslechnuto skladeb
935
Profil registrován
12.8.2013