Obzor Iluzí - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Obzor Iluzí rock-alternative / Praha

„Kapela momentálně nefunguje...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv, Piano, klavír, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Naše další profily najdete zde        a zde .

EP Synestezie a Aktéři aktů jsme nahráli ve studiu .

 

Uprostřed podivné krajiny, kam se Jindra Vosecký a Jirka Klatovský ve stejnou chvíli pomocí astrálního cestování dostali, spatřili oba mohutný objekt měnící neustále tvar, tvořen z jakési nespecifikovatelné vzduchové hmoty, barvy západu slunce, vznášející se opodál. Cítili z něho něco, co pro ně bylo naprosto nové a díky čemu přicházeli na myšlenky, jež je zároveň děsily a zároveň fascinovaly. Postupně přicházelo pohlcování a pocity zvrhlých útoků kreativity. Dostavovalo se vzrušení v děsivě erotické a sžírající formě. Viděli vize, které chtějí uskutečnit a začínali cítit, jak k ním přicházejí tóny, hlasy a pocity, které tvoří určitý obraz.

…po přenesení zpět se Jindra chopil tužky a začal zapisovat své kreativní výlevy plné všemožných výjevů střídavě romantických, střídavě zvrhlých, pramenících z jeho proměnlivé osobnosti.

…po přenesení zpět Jirka chopil svou kytaru a začal Jindrovi kreativní výlevy obohacovat o rajcovní pestrá sóla pramenící z jeho vypočítavé osobnosti.

Občas došlo na společnou hudební spolupráci, při které často nastával střet kvůli velmi vysokým vlnám neustávající chuti být jediným exemplářem v instrumentálním dění dané písně.

Jindrovi karikaturně-exemplární vize dají vzniknout označení tomuto novému art tělesu a přichází sféra duševního vnímání, OBZOR ILUZÍ, do které může vstoupit každý z vás, kdo chce stále objevovat, poznávat věci z všemožných úhlů a prožívat je stále jinak!

Ať naše iluze jsou i vašemi iluzemi…

Jindra Vosecký 

 

Sestava:

Jindra Vosecký - zpěv, klavír a klávesy

Jirka Klatovský - kytary, doprovodný zpěv

Tashi Tomáš Erml - baskytara

Ondřej Lahoda - bicí

Bio a historie