Not Perfect - O kapele | Bandzone.cz

Not Perfect rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hladina (2021)
  Nezařazeno
 • Přiznání (2021)
  Nezařazeno
 • Černobílá (2016)
  Nezařazeno
 • Zahrada (2015)
  Nezařazeno
 • Princezna (2015)
  Nezařazeno
 • Dotek (2014)
  Nezařazeno
 • Zlatý déšť (2014)
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kapela Not Perfect vznikla v roce 2012 na podporu sólového alba coverů jejich první zpěvačky Daniely Langrové. Původně kapela nebrala hraní příliš vážně, ale díky kladným ohlasům začali pracovat na vlastních věcech, které můžete slyšet na jejich koncertech

 

Martina Čechová // zpěv

Martin Pavlíček // kytara

Honza Jirák // baskytara

Tomáš Fejt // bicí

Kontakt: notperfect@email.cz

       

 

Bio a historie

Pražská kapela Not Perfect vznikla začátkem roku 2012 jako takový sranda-projekt, ve kterém si zahrajeme skladby našich oblíbených interpretů a zároveň budeme živě prezentovat vycházející album coverů naší zpěvačky Daniely Langrové. Kromě ní u zrodu kapely stál baskytarista Zdeněk Imramovský, bubeník Tomáš Fejt a kytaristé Lukáš Pavlíček a Martin Pavlíček.

Koncem roku 2012, kvůli vytížení z dalších kapel, odchází Zdeněk Imramovský a místo něj nastupuje Honza Stinka.

Na základě ohlasů z koncertů začínáme v průběhu roku 2013 pomalu pracovat na vlastních věcech, kdy první vlaštovku představujeme na Touchenfestu 2013.
V listopadu už s vlastními věcmi vyhráváme první místo 18. ročníku festivalu rockových kapel ROCKFEST DOBŘÍŠ 2013 (v porotě zasedli Klauda Kryšpín, Petr Korál a Jaroslav Špulák)

V dubnu 2014 na Bandzone zveřejňujeme první dvě vlastní skladby. Skladba Dotek je zařazena do pořadu Česká desítka rádia RockZone, kde hned vyskočí na 2. místo. V pořadu se pak udrží 5 týdnů. V září vystupujeme na hlavní scéně Mělnického vinobraní.

Na začátku roku 2015 kapelu opouští Honza Stinka a v březnu na uvolněný post baskytaristy přichází Adriano Neri.
V květnu dochází k další změně, kdy po společné dohodě odchází Daniela a my se ocitáme bez zpěvu. Hledání nového hlasu naštěstí netrvá dlouho. Na začátku června se k nám přidává velmi talentovaná studentka konzervatoře Petra Mudráková.

V květnu 2017 se kapela ocitá opět bez zpěvačky, kdy kapelu opouští Petra Mudráková. O dva měsíce později její místo zaujímá Pettra Kratochvílová.

Ale ani Pettra nezůstává dlouho a kapela se s ní v červenci 2018 rozchází. Začíná další období hledání nového hlasu, které se tentokrát protahuje více jak na rok. Mezitím s námi na několik koncertů hostuje Daniela Langrová. Toto nekonečné hledání ale nevydrží Adriano a na podzim z kapely odchází.

Konkurzem na post zpěvačky prochází neuvěřitelných 15 zájemkyň. Až v srpnu 2019 přichází blesk z čistého nebe v podobě skvělé Terezy Kaňkové, která do kapely okamžitě zapadá a vlevá do žil novou krev. Zároveň se k nám přidává i starý známý Zdeněk Imramovský a sestava je konečně opět kompletní.

V březnu 2020 ale dochází ještě k jedné změně, kdy se naše cesty po letech rozchází s Lukášem a sestava se zužuje na jednu kytaru.