No Tiddlers - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

No Tiddlers pop-acoustic / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Vánoce v nás
    Nezařazeno
  • Píseň o slzách, Anna K. cover
    Nezařazeno
  • Million Reasons, Lady Gaga cover
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Členové:

Míša Rotterová - zpěv

Milan Krobot - kytara, zpěv

Ondra Veselý/Antonín Bukovský - housle

Jirka Šincl - cajon, bicí 

Bio a historie

No Tiddlers vznikli v roce 2017 jako duo a dlouhou dobu jsme tak i působili. V roce 2019 jsme se neplánovaně rozrostli o housle a cajon. A do budoucna se nebojíme dalšího nástrojového obsazení a rozrůstání. Hrajeme to, co máme rádi - známé i méně známé melodie... Od popu, přes pop rock, šansony atd. Starší i novější, české i zahraniční. 

Začínáme se věnovat i vlastní tvorbě. První vlaštovkou je vánoční singl Vánoce v nás, který vznikl v prosinci 2020 a natočen k němu byl i videoklip. Producentsky se na něm podílela ANNABELLE a Ondřej Fiedler. 

Hráváme jak vlastní koncerty po vinárnách, kavárnách, čajovnách, tak i jako hosté menších festivalů, městských slavností, trhů atp. Rádi jsme i součástí svateb a narozenin. :)