Noise-band - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGen.
gogen-ad

Noise-band hard rock / Rokytnice nad Rokytnou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • HEAVEN
  • DEPRESE

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Členové kapely se poprvé sešli na konci ledna 2007 s cílem vytvořit kvalitní rockovou skupinu,  jejíž repertoár by tvořily převzaté písně nejen ze současnosti. Po 2 zkouškách se kapela ustálila ve složení: Jiří Bílek(zpěv), Martin Pašek (kytara), Jan Zdarsa (kytara) Marian Kovář (klávesy), Jana Staňková (basa) a Soňa Formanová (bicí).

    Nejtěžší bylo vybrat ten správný, výstižný název. Po návrzích typu ZHASNI, NESVIŤ nebo ZKAŽENÝ MASO na to kytarista Honza přišel.
    Jeho návrh zněl nejlépe a měl i opodstatnění. Jelikož dva hráči z naší kapely účinkovali v kapele Session, která dnes již aktivně nehraje,  a navíc jsmě si ponechali část jejich repertoáru, jednoduše název otočil. Ze SESSIONu bylo tedy NOISSES, ale protože to nic neznamená,  nakonec jsme to upravili jednoduše na NOISE, což se dá přeložit anglicky jako ZVUK nebo HLUK.
   

    Manažerem kapely se stal Jarda Staněk, manžel basačky...Od vzniku kapely byl sedmým členem kapely, nechyběl na  žádné zábavě, domlouval akce a prosazoval kapelu v okolí.

    O několik měsíců později, tedy 22.6.2007, se kapela poprvé představila v Rokytnici nad Rokytnou při příležitosti otevření místní restaurace "na koupáku".
    Od té doby absolvovala více než desítku koncertů, několikrát odehrála v Orlických horách a mohli jste jí také vidět jako předkapelu jiných skupin z Třebíčského okolí.

    Po neshodách v kapele došlo v březnu 2008 ke změně obsazení. Po poslední odehrané akci v Želetavě odešel kytarista Honza Zdarsa, basačka Jana Staňková
a manažer Jarda Staněk, kteří se rozhodli ubírat se vlastním směrem. Zanedlouho po jejich odchodu byli do kapely přijati dva noví hráči. Kytaristou se stal Tomáš Veleba
a post basáka získal Radek Kabelka

    V březnu 2009 jsme natočili naše zatím první CD Deprese. Na konci června 2009 po křtu CD    odešla z kapely bubenice Soňa Formanová.

    Novým bubeníkem se stal David Brychca, který s námi hostoval pouze do konce září 2009. Od té doby s námi až do současnosti působí Jiří „jelda“ Jelínek .

    Personální změny se bohužel netýkaly jenom bubeníků. Koncem roku 2010 odchází z kapely Radek Kabelka a Martin Pašek, což pro nás nebylo vůbec jednoduché.  Naštěstí  byla kapela rychle posilněna o baskytaristu Vaška Čudku  a kytaristu Jiřího „Api“ Novotného. 

    To, jestli se vám kapela Noise líbí nebo ne, posuďte sami, jisté je to, že se snažíme zlepšovat a postupně se tak stát co nejlepšími...

Bio a historie

Zpěv : Jiří Bílek

Klávesy: Marian Kovář

Kytara 1: Jiří "Api" Novotný

Kytara 2: Tomáš Veleba

Basa : Vašek Čudka

Bicí : Jiří "jelda" Jelínek