Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Two codes future indie-grunge / Praha

„1.9. Brickstock v Cihelně - Cista“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela byla založena na počátku roku 2012 jako NO CODES FUTURE. Dále jste ji mohli slyšet pod novým názvem TWO CODES FUTURE ve složení Hráský-Kopřiva. Od roku 2016 s kapelou vystupují baskytarista Jan Grünwald (ex Kónický sekretář, Zima) a bubeník Zdeněk Kopřiva (kytarista skupiny Zima).

Skupina vydala dva nosiče v roce 2013 a 2015, píseň "OUR VIEWS" z alba SEDIMENT byla vydána i na kompilaci D.I.O. 2013.  V TAIS AWARDS 2016 si píseň "STREET AND ART" z alba VELVET SOUND odnáší cenu v kategorii nejlepší "cizojazyčný" song. Muzikanti kapely jsou v Rakovníku dobře známí a prošli (nebo ještě procházejí:-)) řadou zajímavých projektů (The Inch, Kónický sekretář, PJR, Zima apod.).

Jako poslední úspěšné "zářezy" má kapela nominaci do základního kola soutěže Líheň 2017 v Třinci a účinkování na festivalu Coombal a Brickstock.

Bio a historie