Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nik alternative / Aš

„New EP is here to hear...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

New EP is here!

Upraveno:

V sobotu jsme v Aši slavnostně pokřtili nové EP, které právě teď naleznete v playlistu k poslechu úplně komplet!

Kdo by to chtěl mít přímo ve svém PC v nejlepší možné kvalitě, níže naleznete odkaz na ulož.to ke stažení v MP3 a WAV formátu!

https://uloz.to/file/ygwHtMt7qRO6/nik-beze-slov-ep-2019-zip

Pro fandy fyzického formátu, vychází EP na CD v krásném digipacku v nákladu 300 kusů v ceně 150Kč. Zájemci pište na: peternik24@gmail.com

Youtube Video xvFcb0RVS3QYoutube Video xvFcb0RVS3Q


New EP!

Zdar,

Sny se mění v realitu. 
Po více jak 10ti letech, co dělám muziku, konečně vydávám fyzický nosič. Bude to EP o šesti skladbách a vyjde 25.10. na CD v nákladě 300 kusů.
Rád bych poděkoval lidem: Tomáš Kárník, Václav Kárník, Michal Němček, producent Jiří Chaloupek a hlavně Lucie Motlová - bez vás by se tohle nikdy neudálo. Díky!
CD společně pokřtíme den na to 26.10. v ašské Cihellně. Jeho cena bude 150Kč
Na křtu předskočí plzeňští instrumentalisté Seldom Seen!
Všichni jste zváni!
https://www.facebook.com/events/326674001571542/

Další koncerty proběhnou v pátek 1.11. v Sokolově v Alfě (křest desky Zajíc Company) a víkend na to 16. 11. na tajném, domácím koncertě v německém Adorfu, kde bude nové CD samozřejmě taky k dostání.

Kdo se nebude moc z různých důvodů dostavit, protože třebas bydlí na druhé straně republiky a i tak by chtěl CD vlasnit, můžu samozřejmě poslat poštou.
Písněte mi na e-mail: peternik24@gmail.com a domluvíme se!

Jo a jinak. Níže si můžete exklusivně poslechnout první věc z EP s názvem "Synth Dream"

Enjoy! a uvidíme se na křtu!

Youtube Video _OeWWjJiS8MYoutube Video _OeWWjJiS8M


New Mixtape - HOMERECORDINGS

Zdar,

Jsou to téměř čtyři roky, co jsem naposledy hodil na síť nějakou tu kolekci skladeb. To se teď ale změní. První kompilace se jmenuje HOMERECORDINGS a obsahuje nově dokončené starší nápady, namíchané s úplně novými v jeden půlhodinový celek a protože se v posledních letech zaběhl cool název Mixtape, tak je to Mixtape. Zde na bandzone můžete tracky poslouchat zvlášť, ale budu radši, když si to budete dávat skrze youtube jako jeden společný celek, dohromady s obrázky a falešným praskáním jako z vinylové desky, protože takhle to všechno vyzní nejlíp. Budu rád za jakýkoliv názor nebo šíření tohoto materiálu. Díky

Tak ať se líbí

NIK

Youtube Video KDAEWLe4ZPIYoutube Video KDAEWLe4ZPI