prepac,ale skus si to vypocut...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
prepac,ale skus si to vypocut...
nevjeeem
sorry ale ten rif v 1. pesnicke je jednovajecne dvojca immigrant song...ostatne tu bolo vystizne napisane.
no tak to je dost na picu........:-DD.........ja by som na prvy krat tiez nenahral vsetko dobre....ale tak my sme nenahravali v studiu....(Dark Side).....a je to podla mna naozaj zlee ze sa tak hnalo ...je to smola no co uz.....a vies ze ked sa nahrava tak je tam ta myslienka ze musim to nahrat dobre a prave vtedy sa clovek ojebe.....:-)..............
to hatatitla: tych vyboceni z rytmov som si plne vedomi aj mne to tam vadi:) ale niektore bicie som nahraval na prvy krat a strasne sa ponahlalo takze som nemal moznost to nahravat na 5x co by som aj xcel ale bohuzial..a je to vsetko bez metronomu. Vadi to aj mne a dufam ze ked bude nieco v buducnosti tak sa budem moct zavret do studia len ja a zvukar a cely den nahravat a prehravat party:) Ked sa tam pride na 5 hodin a ze nahraj vsetky bubny do vsetkych skladieb tak to je dost na mna:) a to nehovorim o tom ze som hodinu pred tym ani nevedel ze idem nahravat:D:D Toto nieje nejaka obhajoba ale fakty:)
ale chapes neprehraval som to 50x naschval ako kde je to chybne? ved napiste konretne miesto cas presny a skladbu... takto myslienku ohodnotit nic?
ja vam svoj nazor radsej poviem osobne :)
podla mna si to mal radsej prehrat tych 50 krat aby to bolo dobree..pretoze ak vies aspon guitar drzat v ruke co vies a hras nejaky ten rok co hraas.......tak myslim ze s tou dusou by si to mal zhrat zakazdyym a bez toho aby si sa o to snazil...proste to musi byt v tebe.....:-).......tolko moj nazor....:-)
Prehmaty.. kto nerobil prehmaty a smudrchanie. To patri ktomu je to ziva hudba keby som to chcel mat ako zo stroja tak to 50x prehravam ale toto je naraz bez prehravania ako vyslo tak vyslo je v tom aspon troska duse si myslim a nie malmsteem ale diky za nazory :) ale prosim ta zaregistruj sa lebo uz sem postoval aj predtym a stale si neni register preco?? potom si mozem namyslat ze si internetovy ping pong :)
Ktomu since to som sem zavesil koli jednemu kamaratovi lebo mu to cez icq neslo poslat
je to za prve
velmi stara nahravka za druhe
text spieva to moj tato co ma 50 rokov a pozna tu skladbu takto foneticky a vzivote to nespieval s kapelou len sme mali moznost to zazanemanat tak je to tu.. co sa tyka toho ja som to nehral ako kopiu bohuzial som mal marshall v tej dobe tak ten sound je podobny ale okopirivane to puntiku to nie je ako vidis tak si tam hram rozne licky nepopieram ze aj pagove ale ked je to jeho skladba beriem to ako tribute keby sme hrali vlastne blues to by bolo nieco ine ale toto nemala byt variacia ;)