Konec kapely Neverlay
Bohužel se nám stalo to, co se některým kapelám stává - dostali jsme lepru a rozpadli jsme se. Tímto tedy oficiálně ohlašujeme konec kapely NEVERLAY.
Děkujeme všem fanouškům, kteří nás podporovali od našeho vzniku na konci roku 2007. Užili jsme si s vámi řadu skvělých koncertů a akcí. Některé členy Neverlay možná ale ještě uslyšíte hrát v jiných kapelách. Mějte se hezky a někdy někde nashledanou...




