Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Neurotic Machinery metal / Tachov

„Chystáme nové album!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Chystáme nové album!

Kamarádky, kamarádi! Posledních několik týdnů velmi pilně zkoušíme a dáváme dohromady materiál pro zbrusu novou desku! Pevně věříme, že venku by mohla být již zkraje příštího roku. S tím souvisí celá řada věcí, hlavně tedy fakt, že naše koncertní aktivita bude v druhé polovině roku poněkud menší, neboť se chceme plně soustředit na nahrávání novinky.

Tímto zároveň oficiálně rozjíždíme pravidelné zpravodajství o novém albu. Chceme o něm mluvit opravdu hodně, protože z něj máme skutečně moc dobrý dojem. Již nyní můžeme prozradit, že náš výraz bude mnohem drsnější a podstatně rozdílný oproti všemu, co jsme dosud dělali. Je to materiál plný hněvu, agrese a temnoty ale v našem, neurotickém podání. Zároveň však i nadále dbáme na techniku, promyšlenost, a preciznost.

Ostatně, opravdu malý vzorek najdete ve videu. Takže tímto vás srdečně zveme na rychlou návštěvu k nám do zkušebny. Doufáme, že to, co uvidíte a uslyšíte, se vám bude líbit :)

Příští info ===> 29. září, náš Facebook.
Sdílejte, šiřte, komentujte, zvěte... a zůstaňte Neurotičtí!

Youtube Video 3NSHSUDWfgYYoutube Video 3NSHSUDWfgY


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »