Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nerium thrash-death / Mladá Boleslav

„Vytvořili jsme náš první singl!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hněv (singl 2019) 58 ×
  • Jitřenka (Intro) 413 ×

Novinky

Festival Zavirak Mezivrchy!

Hojahoj, lidi!
Pamatujete si, jak jsme psali, že nám nastal čas turbulentních změn? Že budeme trénovat v nové sestavě a novém lazení, a poté vylezeme zpět na pódia, moudřejší a mocnější než kdy předtím?

Tak nás do toho navíc vykázali ze zkušebny. Tradá!

Sehrát jsme se díky různým dovolenkám nestihli, nemáme kde zkoušet a na konci léta nás čeká náš první metalový festival... Nezbývá, než zaplakat a zamávat bílým ručníkem, že?

ANI OMYLEM!

Během pár týdnů jsme sehnali novou zkušebnu v jistém prastarém sídle! Nyní nastupují vrtačky, kladiva a naše vykutálené hlavy! Nová zkušebna bude coby dup a my se na to vrhneme s ještě větším nasazením! Jenže... do toho metalového festivalu nemáme kde zkoušet. Nestihneme pořádně sehrát playlist. Takže to rušíme?

NE!

Rozhodli jsme se zatnout zuby, trénovat každý na vlastní pěst a pak to prostě zkusit! 31. 8. vylezeme na pódium a zkusíme vám zahrát Nerium!

Protože čas je teď a naše písně chtějí být slyšeny!

Přijeďte si poslechnout náš upřímný pokus o náš playlist na:

ZAVÍRÁK MEZIVRCHY!
https://www.facebook.com/profile.php?id=987223698153774&ref=br_rs

Napálíme to v 19:00!
Bude to kakodémonická smršť!
Hlavní kytarista možná sežere svou kytaru! :D


Turbulence!

Upraveno:

Cestovatelé časem a vesmírem!

Jsme vám všem velice vděční za pozitivní ohlasy na náš debutový singl Hněv! Na Youtube má tato divoká songa o ohnivé lidské emoci již 700 shlédnutí, 46 lajků a 0 dislajků!

Masakrální! Díky moc!

A co dál? Jaké jsou naše další plány?

Nastává turbulentní čas obrození, přátelé!

Naší kapelou zmítají velké změny! Je toho hodně, klíďo si vytáhněte bloček a pište si poznámky :) Tak jdem na to:

Loučíme se s naším bubeníkem Houdisem (Jakub Houdek)! Zažili jsme toho spolu kotel a nezbývá než mu poděkovat za podobu bicích, které vmlátil do naší tvorby! Díky, Houdis!

Na jeho místo nastoupí současný basák Doubas (Martin Doubas Doubek)! Tím naše kapela ztratí jeho bublavou bezpražcovou basu, ale získá úplně novou podobu bicích! Doubas hraje technicky a my se už nemůžeme dočkat, jaké nesmysly si na bicí vymyslí!

To vypadá, jakoby nám chyběla basa, že? Ale kdepak! Do kapely se totiž vrací Bred (Jan Litochleb)! Tímto ho vítáme zpátky a doufáme, že na dlouho! Vítej zpět!

Taková je tedy nová podoba naší kapely! Strašlivě se těšíme, až v ní před vás nastoupíme! Chviličku však potrvá, než se secvičíme - proto vyhlašujeme koncertní pauzu, kterou ukončíme v druhé polovině srpna.

Mezitím budeme cvičit, nahrávat zbytek alba "Žerte, Vaše Výsosti" a tvořit novou tvorbu! Dále jsme se rozhodli podladit strunnou sekci, abychom byli blíže pořádný smrti a aby vám při dalším hraní naše kytary ukously půlku xichtu!

Také jsme se přihlásili do dvou soutěží: Fresh Blood a Šance Muzikus 2019! Jak nás v těchto soutěžích podpořit se dozvíte tento víkend, v samostatných příspěvcích.

Čeká nás toho spousta a nám nezbývá než doufat, že do toho půjdete s námi!

Nerium roste!