Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nerium thrash-death / Mladá Boleslav

„Vytvořili jsme náš první singl!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hněv (singl 2019) 14 ×
  • Jitřenka (Intro) 396 ×

Novinky

Turbulence!

Upraveno:

Cestovatelé časem a vesmírem!

Jsme vám všem velice vděční za pozitivní ohlasy na náš debutový singl Hněv! Na Youtube má tato divoká songa o ohnivé lidské emoci již 700 shlédnutí, 46 lajků a 0 dislajků!

Masakrální! Díky moc!

A co dál? Jaké jsou naše další plány?

Nastává turbulentní čas obrození, přátelé!

Naší kapelou zmítají velké změny! Je toho hodně, klíďo si vytáhněte bloček a pište si poznámky :) Tak jdem na to:

Loučíme se s naším bubeníkem Houdisem (Jakub Houdek)! Zažili jsme toho spolu kotel a nezbývá než mu poděkovat za podobu bicích, které vmlátil do naší tvorby! Díky, Houdis!

Na jeho místo nastoupí současný basák Doubas (Martin Doubas Doubek)! Tím naše kapela ztratí jeho bublavou bezpražcovou basu, ale získá úplně novou podobu bicích! Doubas hraje technicky a my se už nemůžeme dočkat, jaké nesmysly si na bicí vymyslí!

To vypadá, jakoby nám chyběla basa, že? Ale kdepak! Do kapely se totiž vrací Bred (Jan Litochleb)! Tímto ho vítáme zpátky a doufáme, že na dlouho! Vítej zpět!

Taková je tedy nová podoba naší kapely! Strašlivě se těšíme, až v ní před vás nastoupíme! Chviličku však potrvá, než se secvičíme - proto vyhlašujeme koncertní pauzu, kterou ukončíme v druhé polovině srpna.

Mezitím budeme cvičit, nahrávat zbytek alba "Žerte, Vaše Výsosti" a tvořit novou tvorbu! Dále jsme se rozhodli podladit strunnou sekci, abychom byli blíže pořádný smrti a aby vám při dalším hraní naše kytary ukously půlku xichtu!

Také jsme se přihlásili do dvou soutěží: Fresh Blood a Šance Muzikus 2019! Jak nás v těchto soutěžích podpořit se dozvíte tento víkend, v samostatných příspěvcích.

Čeká nás toho spousta a nám nezbývá než doufat, že do toho půjdete s námi!

Nerium roste!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »