Němá Výčitka - Názory | Bandzone.cz

Němá Výčitka punk-hardcore / Tábor

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ráno (Singl-2019)
    Nezařazeno
  • Irská (CD4-2018)
    Nezařazeno
  • Tři figury (CD4-2018)
    Nezařazeno
  • Country (CD4-2018)
    Nezařazeno
  • D1 (CD4-2018)
    Nezařazeno
  • Doktor (CD4-2018)
    Nezařazeno
  • Princezna0 (CD4-2018)
    Nezařazeno
  • HC (CD 4 2018)
    Nezařazeno
  • 03 NV_Princezna 5 (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 05 NV_Dífka se fšema ve vlasech (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 10 NV_Optimistická (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 01 NV_Indiáni (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 04 NV_Hvězdička (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 08 NV_Prší (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 07 NV_Foor (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 09 Dohowen (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 02 Rudyhněf (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • 06 Piknik v lese (CD N.V.3 - Dohowen 2012)
    Nezařazeno
  • NV_Sociální případ (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Princezna 4 (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Ego (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Princezna 3 (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Večer (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Vlaky (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Noviny (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Není co řešit (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Policejní (CD Sociální případ 2008)
    Nezařazeno
  • NV_Holka (CD1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Zima (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Krystýna (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Solárium (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Kolem_me (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Ráno (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Pohádka (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Pod zámkem (CD 1 NV)
    Nezařazeno
  • NV_Němá (CD 1 NV)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

fans

3 roky žádná nahrávka, jste mrtvý nebo co?

Bez profilu

punk 77


hoši ste fakt dobrý,texty na chlámačku,dobrá hudba yes.Budete někdy v okolí OLOMOUCE

Bez profilu

Mára-spAnk

Určitě počítáme s tou kozinou. drtíme to jak na udílení cen slavíka....

Laskat

Chlapi, díky za pochvalu a těšíme se zase někdy příště. Jste fakt punkeři :-) a dost dobrý

Martin Peshata

ty voe a my jsme si po příchodu do zkušebny mysleli, že jste všem na hilton festu natrhli prdel a vyhráli to... dle těch propriet jako třeba šampáňo.. :-)))

Bez profilu

lukáš N.V.

K Hiltonfestu asi tolik,nejen že jsme byli trošku vožralí,ale pan zvukař neuměl udělat na podiu takovej z¨vuk,aby jsme se aspon trošku jeden druhýho slyšeli,tak jsme vytrhali šnůry z aparátů a šli do piče.Nejsme nějak zvlášt náročný na zvuk,ale když neslyšíte vůbec nic,tak se opravdu hrát nedá.V sobotu na Jordáně to bude snad lepší.Punku zdar a nebojte se dělat trochu bordelu.Lidi si začli zvykat na uhlazený koncerty a zapomínaj,co je punk.