Zdravíme punl77, dík za pochvalu ! - Olomouc, to je pro nás trochu daleko, i když kdo ví ..., ale zejtra pojedu okolo na Slovensko :-) Spic
fans
3 roky žádná nahrávka, jste mrtvý nebo co?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
3 roky žádná nahrávka, jste mrtvý nebo co?
Zdravíme punl77, dík za pochvalu ! - Olomouc, to je pro nás trochu daleko, i když kdo ví ..., ale zejtra pojedu okolo na Slovensko :-) Spic
hoši ste fakt dobrý,texty na chlámačku,dobrá hudba yes.Budete někdy v okolí OLOMOUCE
Tak to se maj skalní příznivci SpAnku na co těšit :-)
Určitě počítáme s tou kozinou. drtíme to jak na udílení cen slavíka....
Chlapi, díky za pochvalu a těšíme se zase někdy příště. Jste fakt punkeři :-) a dost dobrý
ty voe a my jsme si po příchodu do zkušebny mysleli, že jste všem na hilton festu natrhli prdel a vyhráli to... dle těch propriet jako třeba šampáňo.. :-)))
K Hiltonfestu asi tolik,nejen že jsme byli trošku vožralí,ale pan zvukař neuměl udělat na podiu takovej z¨vuk,aby jsme se aspon trošku jeden druhýho slyšeli,tak jsme vytrhali šnůry z aparátů a šli do piče.Nejsme nějak zvlášt náročný na zvuk,ale když neslyšíte vůbec nic,tak se opravdu hrát nedá.V sobotu na Jordáně to bude snad lepší.Punku zdar a nebojte se dělat trochu bordelu.Lidi si začli zvykat na uhlazený koncerty a zapomínaj,co je punk.
nazdárek!!!!Už se na vás těším do Oldřichova 26.6. snad vyjde počasí a nebude to mít chybu :-)
Ahoj všem! Další ročník Týnfestu se blíží. Letos vystoupí 13 kapel, taxi na i z akce za poloviční ceny!!!
Více na www.tynfest.wz.cz