Týnfest - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Týnfest 13 let / Týn nad Vltavou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Týnfest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Týnfest 2017

Díky moc všem za účast, podporu a skvělé ohlasy na Týnfestu 2017! Kapelám za super spolupráci bez jedinýho zádrhelu! Občas se stane, že vypadne kapela, s tím se nic nenadělá, ale že přijdou v posledních 6 dnech dvě tak silné zdravotní indispozice je doufám situace neopakovatelná :). Oběma aktérům přeji brzké uzdravení.
Speciální dík zaslouží ti, kteří se podíleli na tom, že všechno tak skvěle klapalo: Luboš Jaroš (A5, Carpathia) a Vlado Macho (A5, Karbon, Forseti Reims) za dokonalý servis kapelám na pódiu a půjčování vlastní techniky! Obzvláštní díky pak zaslouží Klára Martínková, jejíž brilantní jazyková výbava si dokáže poradit nejen s angličtinou, ale i „severskou“ variantou němčiny. Takže se s našimi velice přátelskými hosty bezproblémově vyřídily desítky emailů během celého roku i vše potřebné na místě.
V neposlední řadě se o akci v této podobě zasloužili naši partneři, díky kterým se podařilo snížit finanční dopad této akce:
Skupina ČEZ (generální partner) + město Týn n. Vlt = Oranžový rok
Elsat spol. s r.o.
Graphite Týn, spol. s r.o.
Š + H Bohunice, S.r.o.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory