Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nekřič ! rock / Skuteč

„https://www.youtube.com/watch?v=i8R0NI5uMHg“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KONEC KAPELY NEKŘIČ !

Ahoj kamarádi, 

tímto Vám oficiálně oznamujeme, že k dnešnímu dni končí působení kapely Nekřič!  

Důvodem rozpadu kapely Nekřič je časová vytíženost jednotlivých členů, jejich seberealizace v jiných, jim bližších, projektech a žánrech. S jednotlivými členy kapely Nekřič! se jistě brzy potkáte na koncertech a zábavách, ovšem s jinými kapelami. 

Troufáme si říct, že naše 5ti leté působení nám dalo spoustu zkušeností a máme hodně krásných zážitků. Udělali jsme si krásnou památku na éru Nekřič- fotbalovou hymnu SK Sokol Prosetín a videoklip skladby Pod Tebou. Tyto songy najdete buď na bandzone.cz anebo na Youtube- naše sociální sítě rušit nebudeme, nicméně nebudeme na nich již aktivní.  Obrovskou zkušeností bylo předskakování kapele TURBO a hraní na Bítovanském festivalu společně s kapelami Wohnout, Komunál, Krausberry atd. Také jsme vděční okolním kapelám ( MAT 4, Quatro, III.cenová, Normal atd.) nejen za zdravou konkurenci, ale i za bohatou inspiraci a příležitosti.

Děkujeme všem, kteří nám jakkoliv pomohli s realizací zábav- zvukařům Radkovi, Márovi, Mírovi a Petrovi, fotografovi Jirkovi. Děkujeme i bývalým členům Jirkovi Peterkovi a Mírovi Pražanovi. A obrovský dík patří především Vám všem nejen za podporu, ale i za kritiku. Myslete na nás v dobrém a podporujte začínající kapely, které to v dnešní době vůbec nemají lehké. 

Mějte se krásně a třeba si někdy vzpomeňte: "... na vlnách moří mýty se boří". 

Hráli pro Vás: kytara Marek Sodomka, kytara Martin Janoušek, bicí Petr Branda, basa a zpěv Vojtíšek Novotný, klávesy a zpěv Tomáš Brokl, hlavní zpěv Lukáš Strouhal ......... 

...... A KAPELA NEKŘIČ! 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »