oukej...a kdy prijedes?:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
oukej...a kdy prijedes?:-)
Myslim, že bys měla ještě hodně makat než něco nahraješ... Ten první track je absolutně strašnej! To co tam meleš i způsob kterym to děláš je katastrofa!
Doufam že budeš mit dalši new track :):)
zdarek koukni na new ukázku dalšího tracku,na produkci se podílel producent bizzy,čekuj,komentuj,kritizuj...díkkk mocc..
zdarek nayke,tak co máš zájem o tu spolupráci
re 849185: Julay je velkej oběv prokřehlý český scény.. jinak jo Nayke nejsi šptaná.. ale s Julay bych nesrovnával.. každá máte svoje klady.. :P
ahoj..) koukám, že hodně lidí tě přirovnává k julay, jo je to podobný, ale julay dava dobře jen rusky ( a to je tim, že tomu nerozumime ) jeji český texty - hrůza, zpěv to sami...narozdíl od tebe
WaSPoS : cau chtel sem se zeptat jak upravujes treky napis icq 350934964 dik
Staléé Mi pripominas Julay mladsi ;)
zdrawím.................tak co jak si na tom stím songem?:-)