Naoko - O kapele | Bandzone.cz

Naoko rock-ethno / Bruntál

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • NaOko - Distance
  Nezařazeno
 • NaOko - Excuse Me
  Nezařazeno
 • NaOko - Zoufalství
  Nezařazeno
 • NaOko - Place Of Power
  Nezařazeno
 • NaOko - Running Day
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Didgeridoo, Zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Hrajeme od roku 1992, kdy v původní sestavě začínali kytara-Dr.Camouflage, basa-Radůz, bicí-Koník pod názvem DUM- DUM. V tomto seskupení bylo vydáno v roce 1993 zásadní demo Dum-Dum Best of.

V roce 1994 došlo ke změně názvu na NAOKO a vydání 2x dema Naoko ještě ve třech. V roce 1995 se k muzikantům přidává saxofonista Adam a začíná nová aranžérská cesta.  v roce 1996 vydáváme regulérní CD s názvem Mhóóó.. Natáčíme na Slovensku, mícháme v Brně a mastrujeme u Brna ve studiu  pana Wernera. V té době jsme zaplatili přes 100 tis.Kč,- to je mazecJ

V tomto období se dostáváme do spolupráce s Brněnskou scénou a hrajeme na 2 koncertech společně s kapelkou Fun Da Mental-UK. Ta tak zasáhne hlavního protagonistu NAOKO Dr.Camouflage, že zásadně mění aranž a tvář kapely. Hrajeme v Acropoli v Praze s kapelou Rinocerose z Francie, saxofonista Adam odchází do Prahy a kapela kupuje PC. Začínáme experimentovat se samply a někdy kolem roku 2000 se objevuje magická zpěvačka Gábi z Opavy.

Tato spolupráce trvá až do roku 2007, kdy Gábi emigruje do Irska. Během našeho klání v sestavě basa,kytara, bicí, samply a zpěv jsme odehráli spoustu koncertů po celé republice a v Polsku. Po odchodu zpěvačky do zahraničí se kapela NAOKO na chvíli odmlčela, Dr.Camouflage se začal věnovat střihu a videu. Po roční pauze jsme v roce 2008 začali s novým repertoárem- bez samlů-s vlastním zpěvem. Takto funguje kapela dodnes s tím, že se znovu objevuje zpěvačka Gábi, tentokrát prozatím v hostující roli, ale v plnohodnotné sestavě.

 

To s kým vším jsme u nás hráli nepíšu, protože bych určitě nevzpomněl všechny, ale jsou to všichni z naší české scény od Mňágy,Mišíka, YoYo Band, No Name, Goodfellas až po Horkýže Slíže.

 

Pro vystoupení potřebujeme:

Klasika- basa, kytara-2x line nebo mic, bicí, 2x zpěv + DVD přehrávač+projektor a plátno  pro použití samplů a videa, kvalitní odposlech 4x stačí 2 cesty.

Bio a historie

Koňus-drums(Sonor SQ2,,cymbals-Zildjian A-Custom,K-custom, K/Z)

Dr.Camouflage-guitars,programing,vocal(Ibanez,Roctrone Voodoovalve)

Radůz-bass(Ibanez,Kevin)