zdary draco hele jak is rikal ze bysme mohli nahrawat u was slo by to..??stejne by to bylo nak dyl ale kdyby tak mohli..??chteli by sme swama dat nakej feat ale sme este porad zacatecnici....takze asi az dyl wid..:-D.....ale ptam se nato studio mno...kdyby to nak slo tak se nam pls ozwy diky peace zdrawim naks....peace draco...huryyy







