Nakscrew! - Názory | Bandzone.cz

Nakscrew! hip hop-rap / Dobříš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dělám si pořád co chci (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Sen- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Malej problém (Draco, Agáta, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Kdo ví (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Jsem showman (Draco, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Důvody- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Hlavně- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • the music (Noro XXL feat. Draco, prod. Dobrin)
    Nezařazeno
  • Kdyz se toho chytnu - noro xxl (SK),PJR, Draco, dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Kriminál (Agáta, MiMo, DJ Liquid)
    Nezařazeno
  • síla slova (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • I ty to dobře víš (Draco, Dj Liquid ft. Domina)
    Nezařazeno
  • Českej stát- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • To Co Nevim To Ti Nepovim (Draco, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Diss Puts (Mimo, Draco, Pjr, produkce Dj Liquid
    Nezařazeno
  • NAKS f. MC Leevy- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Do dna RMX- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Cesta do neznáma- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Stay cool- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Teď na to nemáš- Teď už fakt
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

New Gen

zdary draco hele jak is rikal ze bysme mohli nahrawat u was slo by to..??stejne by to bylo nak dyl ale kdyby tak mohli..??chteli by sme swama dat nakej feat ale sme este porad zacatecnici....takze asi az dyl wid..:-D.....ale ptam se nato studio mno...kdyby to nak slo tak se nam pls ozwy diky peace zdrawim naks....peace draco...huryyy

DrAcO

jj v sedlčanech to bylo v pohode.. diky tem co tam byli.. ja sem dopad docela zajimave, radsi bych se o tom ani nebavil.. :D jinak zdravim huryho a sedlčanský

Bez profilu

Andrew

Zdaaar borci....vcera to bylo fakt husty, vyparil jsem se jak svine.....zase nekdy prijedte, ad se tu neunudime....jo a Draco..diky za pivka:D zdaar mej te see

New Gen

zdary jary zdrawim naks...;-)...tak co draco jak si dopad..??:-D:....jinak to bylo celkem husty w tech sedl...ale jenom kdyz ste dawali wy jinak fakt nic moc akce......jinak rspkt wam borci...;-)....peace huryyy

DrAcO

jo tak v sedlcanech nuda bude.. toho bych se nebal.. uz sme tam hrali.. a bylo tam asi 30 sedlcanskejch lidi.. za toho 20 jich sedelo a koukalo... ale tak snad to bude jiný.. respekt vám borci..

New Gen

Jj toe jasny....ze prijedem..;-)....wam to tam poradne rozhejbem...;-)takze snad tam nebude nuda a bude se parit..;-).....zdrawim peace rspkt wam hosi huryyy..;-)=NG

New Gen

nene mi tam nebudem hrat mi se jedem kouknout jak hrajete wy...;-)....ale slysel sem ze newite jestly tam pojedete tak sem se ptal jestly jo nebo ne aby sme se nawas neprijeli kouknout a wy tam wubec neprijeli uz chapes..??;-)...peace huryyy

DrAcO

cus... vy tam budete hrat taky jo?? ja to prave ani nevim... nevim jestli tam pojedem vsichni.. ale hrat budem.. tak se tam snad uvidime no...

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 343638404244 45 46 47 48 49