zdravim http://bandzone.cz/davidcerny… tyvole čumte na to
OMG
ste dobrý:-) jediný z dobříše, kerý na to maj;-) držim palce!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ste dobrý:-) jediný z dobříše, kerý na to maj;-) držim palce!!!
zdravim http://bandzone.cz/davidcerny… tyvole čumte na to
poblitá lindice tady zase nooooo... poblitá v pátek ta praha počítáš s tim ne..??:D:D
Oki tak dobre mno tak at se dari...;-)peace
new gen - vim o koho de..ted máme hodně práce a málo času pro naše nahrávání..ale každopádně až budem mít všechno hotový tak neni problém se domluvit..
semi?
mno jasny ale tak stim sem se nebawalil..:-D.....tak ja nwm treba by ses ho mohl zeptat jako za nas..co rikas..??:-D....pac je blbi jit a hele nemohli by sme nahrawat u was we studiu....kdyz on ani newi pomalu urcite o koho de..:-D...tak asi takhle mno..:-Dhuryyy peace
hele s tim studiem se ptejte semiho... to nemám na starosti já to studio... semi je mimo dyžtak.. :D takže mimoušovi no...
jinak se mi strasne libi track duwody...;-)..proste raketa..;-)jen tak dal peace huryyy......NG