nemá cenu sem nic psáát:o)) vy samy vítě že ste dobrýý!!já tuhle hudbu moc neposlouchám ale ste hodně dobrýý!!!jen tak dál
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nemá cenu sem nic psáát:o)) vy samy vítě že ste dobrýý!!já tuhle hudbu moc neposlouchám ale ste hodně dobrýý!!!jen tak dál
jste fajn kapelka... :)) moc pěkná hudba..
teda máte obrovskou popularitu!! tak to vám přeji i do budoucna hromadu uspěchů!!! a máte fakt hezký fotky, ste úplní profíci! :D
Jste fakt dobří.. :)
Díky za pozvání :-)
A ye to!!! :o) čekněte bandu NeedForSpeed.A hrajteeee!!!! :o) Radan
hell O kucííí!!!! vůbec Vám to nehraje špatně!!! pokračujte a drťte dál,stojí to za to!!! ale ne pod hranici 90 dB :o) držim pěst!!! hodně úspěchů.čuz Radan-vocalist NeedForSpeed,Liberec
Máte to tam :) A na konzík rád přídu, když bude v ČB ;)
že teda díky :))))
Zdarec mazec, supr hudba, jen tak dal :)