čawte chalaniska... diky na napomenutie vašho profilu... v pohode hudbička... ide vam to fajne ... len tak dale ;-) s pozdravom OMYL PRíRODY ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čawte chalaniska... diky na napomenutie vašho profilu... v pohode hudbička... ide vam to fajne ... len tak dale ;-) s pozdravom OMYL PRíRODY ;)
ahoj,
dík za pozvání na profil ,)
líbí se mi vaše okrajový obsazení hip-hopem.
a váš 'křesťanskej industrialismus' je zajímavě zmíněnej :)
líbily by se mi tvrdší bicí asi :)
tak z vesela pokračujte a dostůjte všechny svý ambice :)
a přijeďte do Příbrami :D
Ahujky...dekuji;)Mate upa uzaaaaaaasny pisnicky...
moc se mi libi:-*
diky za pozvanku, kdovi cim jsem si ji zaslouzil.ale krute hrajete!jen tak dal...
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj! Jj, asi se mi líbíte a teď,když už bydlím v Praze, tak se těším, až zajdu na váš koncert:)
hej dobrá muzika!! díky moc:D a ještě se hlásíte ke křesťanství tím se mi líbíte ještě víc(a dokonce skoro stejnej postoj ke křesťanství jako já) fakt se mi vaše hudba i kapela líbí
Ahojda kluci :o) Tak vám můžu říct, že hrajete dobře..Co dobře, suprově..Jen tak dál, nová fanynka se hlásí :o) Mějte se sluníčkově...
Jo lidi, dík za upozornění.... OK hudba
Ahoja klucí, děkuji za vzkázek ať sem juknu, ptž Vaší kapelnu už delší dobu znám, ale netušila jsem že máte profil zde na BZ .. a k Vaší hubdě .. bere mi dech =o) Opravdu krásná tvorba!!
Zdarec kluci tedka sem vas poslouchal a mrte dobry tak kdyztak piste a davejte vedet jak to de zatim zdarec a preju at to slape:P