tak sem zjistil, ze vas kluci moji vubec nemam v oblibenych :O
napravuju a tesim se na nahravky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak sem zjistil, ze vas kluci moji vubec nemam v oblibenych :O
napravuju a tesim se na nahravky
jsem Vase nejvetsi a nejvlhci fanynka a miluji demííííčkáááá žjoo je uzasnakovej :))) <3
po shlednuti videa usuzuji, ze sem fakt divnej :DD
nazdarek byly jste dobry doufam ze vam to takle pujde dal ja prijdu na konzert ktery bude nejblize dekuji byly jste dobry s pozdravem Tomku.D:
pokusim se dorazit :D
ahojky kluci kdy sem date novy songy ? abych je slysela :D prijdu na koncer do Lucerna Music Bar
sem na vas zvedava
Áááá.. už se těším až přijedete k nám do Lampy :)
Ahoj,
dík, já naopak děkuju za fajn koncert. Z mého pohledu se kapela jednoznačně posunula k lepšímu, tak držím palce v dalším posunu.
Stay loud!
joHyk
V Roxy dobrá práce, chlapci :) .. a jen těžko nezmínit dEmovu profesionální práci hlavou :))
ahoj, koncert včera hodně povedenej.