Strýc Josef - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Strýc Josef Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Strýc Josef si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

HANZI

Věř tomu, že já bych byl první kdo by ocenil i třeba ne úplně povedený pokus o něco nového než tady tuhle hru na jistotu. Každopádně věřím, že vás to baví a uznávám, že je to pořát lepší než některé rádiové zvěrstva:) Taže hodně štěstí a makejte na sobě;)

ps. Sneaker Pimps jsou good;)

HANZI

Víš jak já jsem nechtěl nijak prudit:) Dneska jsem na vás náhodou natrefil. A nejdříve jsem si vás chtěl dokonce přidat po tom co jsem slyšel prvních pár taktů a ten výborný zpěv a angličtinu. Ale jak jsem poslouchal dál tak jsem čekal pořád kdy tam bude něco navíc, něco jiného než ty odkazy na LP a osvědčené radiové postupy. Až u poslední ukázky mi došlo, že tam asi nic takového nebude:)
No tak jsem si pročetl bio a tak a došlo mi, že to je vlastně to co chcete dělat. A bylo to pro mě trochu zklamání, protože máte na to vytřít tady zrak nejedné kapele. Když jsem si navíc přečetl, že jste si na popud firmy změnili i název, sem se nasral :) U jsem vychladnul a uznávám argumenty, že vlastně kapela byla v rozkladu a tak, samozřejmě chápu...
Ale dostali jste do vínku dost dobrý materiál a je na vás jak ho použijete. Můžete se s tím porvat a pracně se pokusit vytesat umělecké dílo a nebo to hodit na frézu a vytvořit snadno další nudný, byť precizní a vyhlazený tovar.

Zobrazit všechny názory