no najlepise je logo c.1 , tie ostatne su take moc teple, pre taky bicyklovy punk ako no puls :D:D:D
btw pekne ste hrali xlopi v nemsovej jebot :) pozdravujem galla a miska :)
ellvis
logo 3
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
logo 3
no najlepise je logo c.1 , tie ostatne su take moc teple, pre taky bicyklovy punk ako no puls :D:D:D
btw pekne ste hrali xlopi v nemsovej jebot :) pozdravujem galla a miska :)
jednoznačně třeti....ale jinak šecky sou moooc pěkny....
prve!!
ja za seba dawam hlas jednoznacne logu c. 1 .. z tych co su na wyber ma oslowuje najwiac... (ak bude taky aj odznak, kupim a dawam na kozak.. :D )
cavte makaci :) nhooo, ok, drbneme si aj my vas medzi sprjaznenych :D a inac, logo 1 je huste :)
lubi sa mi logo cislo 3 ;-)
no tez sa pozdava 3
jasne panak ripe :D
nevadi panacik ano nepaci sa mi to tvoje a nieje to preto ze ta nemam rad neboj:) ale preto ze sa mi nepaci..
a neplac kvoli tomu:D:D
jednoznacne 3. to sa na vas uplne hodi.va patek dufam sa vidime v piane kua.bude rock n roll....