Dobrý mazec nové songy, len tak dalej. Dúfam že čoskoro sa vidíme na dákom live a trošku rozdupeme prach na podiu ;-)
Metalu Zdar
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobrý mazec nové songy, len tak dalej. Dúfam že čoskoro sa vidíme na dákom live a trošku rozdupeme prach na podiu ;-)
Metalu Zdar
DĚKUJEME MOC !!!!
Tiež by ste niekedy mohli prísť zabrnkať do PD:)...s pozdravom Noro, nech sa darí;)
ďakujemeeee :))
Zdar borcí dík za koment i vám to dobře hrne jen tak dál s pozdravem Sixth
Už sa neviem dočkat toho albumu..Pačia sa mi tie nowe songy.Znie to fakt dobre a ešte lepšie sa to pocuva.Vobec ma to nenudí.A to som pred časom mala nazor že Death Metal JE STRAšNEJšíí :-) vdaka za lekciu Brado.A pozdravujem Mateja aj Vavroša Ste dobrí chalani.A mam takeho tušaka že táto drobna ochutnavka ani zdaleka nie je všetko.To naj ešte len príde.Budu všetci čubrnet.že?hehe
Ave.Novinky sú výborné a na úrovni.Len tak ďalej chalani.
Steve!!!
super song dobra prace 666
New song dopohody. Nech sa podarí takto celý materiál. Držím palce...
nazdar dobry son ten novy musim uznat ale na tie stare sa neda ties zabudnut ties super su jen tak dalej