my dead cat - O kapele | Bandzone.cz

my dead cat pop-violence / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Electric Train ( Shortcut To Hell - 2012 )
  Nezařazeno
 • A Cat Comes Along ( Shortcut To Hell - 2012 )
  Nezařazeno
 • Side Effect ( Shortcut To Hell - 2012 )
  Nezařazeno
 • Bad Feng Shui Course ( 2009 )
  Nezařazeno
 • Everybody Scores ( 2009 )
  Nezařazeno
 • More Than Life ( 2009 )
  Nezařazeno
 • Rest Of Punk ( live 2003 )
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

SickBoy aka Igor Tornádo Genda - zpěv, klávesy

BeachBoy aka Jiří Hurykán Džezva Tomek - basa

BitchBoy aka Michal Pasát Rosický - kytara

SpliffBoy aka Viktor Orkán Morlor Piorecký - kytara

SniffBoy aka Martin Tajfun Slovák - bicí

 

Bio a historie

Milé děti, pamatujete si ještě kočičku s pejskem. Dva nerozlučné kamarády? A víte, co se stalo potom, co uvařili onen slavný dort? Nevíte? Tak já Vám to prozradím. Pejsek umřel na předávkování a kočička dostala průjem a  kakala a kakala. A jelikož kočičky mají devět životů, tak kočička truchlila po pejskovi a kakala a kakala a životy z ní pomalu vycházely. A přitom kakání cestovala polomrtvá tou naší krásnou zapařenou českou kotlinou s mrtvým pejskem v ranečku. Když už byla skoro mrtvá, tak dorazila do města, kterému jeho obyvatelé říkali Štatl. Vy ostatní jej znáte spíš jako Brno, ale pokud jste z Prahy, tak jste o něm nikdy neslyšeli, poněvadž se o tomto městě a jeho obyvatelích v hlavním městě nemluví.  Brno je město, jehož většina obyvatel nese nelibě to, že jejich sídlo je až druhé největší v zapařené české kotlině a o Praze mluví neustále a povětšinou se vyjadřují nelichotivě a používají přitom slova, která se tu neodvažuji reprodukovat. Kdybych se je pokusil napsat, tak by se mi ruce roztřásly studem a pohoršením tak, že bych nejspíš rozbil klávesnici svého milovaného počítače. Takže kočička dorazila polomrtvá do Brna a tam potkala bandu pěti vymazlenejch, pohodovejch a fešnejch kořínků. A Ti kluci jsme my a neseme hrdě mrtvého pejska s kočičkou v ranečku do Vašich domovů a oblíbených klubů. A zpíváme a hrajeme requiem za naše dětství, které skončilo v okamžiku, kdy vysílená a ubohá kočička klesla a naposledy pšoukla a vydechla u našich nohou... ( Pokračování příště osobně u Vás. )

 

 

Blacklist:

 1. Ten bezpohlavní hňup co psal o hudbě na Respekt.cz a říkal si nebo snad ještě říká jaksi jakože Květoslav Benjamín Kundička. Taky byl spatřen v televizi. V LadíNeladí. Tam prý, když tázán, tak občas roztomile taky špitl nějaký moudro.
 2. Všichni uzývaní zvukaři, kteří si v přestávkách mezi kapelama pouští svůj vypičenej bigbítek nebo párply a dávají všem okolo najevo, jak je to nebaví a jak strašně moc jsou nad věcí a nakonec každou kapelu nazvučí jak Kabát s naducaným zábavovým kopákem. Dále všichni zasraní zvukaři, kteří vůbec nerozumí hudbě a za zoufale ozvučenej koncert nezřídka berou víc peněz, než všechny účinkující kapely dohromady. Ve většině případů se u nich projevují oba symptomy. Čest vyjímkám!
 3. Všichni, kterejm je náš krutej a nesmiřitelnej blacklist k smíchu.
 4. Organizátoři koncertů, kteří se po zjištění toho, že nemohou dostát svým závazkům, namísto pokusu o kompromis uchylují ke lžím a polopravdám a tím nás degradují na bandu pitomců neschopných jakékoliv domluvy.
 5. Lenka Dusilová, kterážto vystupujíc se svým pofidérním akustickým projektem  na Flédě a nemajíc dostatečné koule na to, aby sešla za námi do sklepení a slušně nás požádala, abychom přestali zkoušet a kterážto poslala jednoho z barmanů s tím, že prý hrajeme moc nahlas a ať se okamžitě  ztlumíme, čímž mu způsobila ošklivou tržnou ránu na hlavě.
 6. Bandzone.cz za to, že nás kurva ještě nikdy nedali na ten vypičenej profil týdne, i když už tam byla kdejaká a ještě větší pičovina.