MindRape - O kapele | Bandzone.cz

MindRape heavy-thrash / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Fuck You live 2017
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Lukáš Váňa - Vocals

Matěj Reichelt - Guitar

Dominik Dřížďal - Bass, Vocals

Paul Fisk - Drums


© MindRape

Bio a historie

Čtveřice z Prahy zkompletovaná na podzim roku 2016, hrající směsici oldschool thrashe s jemným nádechem poctivého heavíku.

Ne příliš originální riffy s ještě neoriginálnějšími sóly, ohranými bicími, nezajímavou basou a ukňouraným zpěvem. Jednoduše přijatelná čtyřdobová kompozice. Statická a nezáživná živá produkce.

"Děláme to pro slávu, peníze a kokain, nic jinýho nás nezajímá" - hexa (kytarista)

Co je MindRape?
MindRape je výsledek 12 hodinové cesty autobusem. Líbilo se nám slovo mind, je hodně smyslný. Bývalýmu členovi zase rape, že ti jako něco vnutí. A Unrapeable Zombie Fire Pinguins bylo zase moc slov. Má to bejt jednoslovný, jednoduchý, úderný, zapamatovatelný.

Historie?

V listopadu 2016 se stali kompletní, na jaře 2017 vylezlo první DEMO s názvem Mind the Rape o 6 skladbách. Podzim 2017 jsou součástí 100% Tour (100 koncertů ve 100 dnech) polské kapely Over the Under s níž jedou koncerty v Čechách i Polsku

V roce 2018 se podívali i za hranice Německa a odehráli koncerty po boku kapel jako Baest, Green Jellÿ, Ultra-Violence nebo polské kapely Skaza.
Připravuje nahrávání EP 2021.