Mortal Fear - Názory | Bandzone.cz

Mortal Fear death-metal / Pelhřimov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Intro (Dobrodružství kriminalistiky)
    Nezařazeno
  • Morduju kurvu
    Nezařazeno
  • Parazit
    Nezařazeno
  • Mortal Fear
    Nezařazeno
  • Vraždící samota
    Nezařazeno
  • Ochromen hnusotou
    Nezařazeno
  • Občan X.
    Nezařazeno
  • Omrdán bestií
    Nezařazeno
  • Chroptění o pomoc
    Nezařazeno
  • Nekrolabužník
    Nezařazeno
  • Outro (Hříšní lidé města pražského)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

CoreDesign

Čau,
máme zajímavé nabídky pro kapely.
Navrhujeme loga, plakáty, potisk na trička a různé grafické zpracování.
Podrobnější informace a dotazy na mailu: CoreDesign@seznam.cz

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina byl zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Bubísek

Čau klucí, v sobotu ste byli výborný, jen tak dál ;) .. přeju Vám mnoho úspěšných končertů v dalších letech!!!! ;)

Crash Road

Ahoj, vyhlašujeme krizový stav!!!!
Chápeme, že je hokej, že se Vám nikam nechce, že ani kačáků není nazbyt, ale pokud nechceme, aby tzv. mainstream ovládl tuhle zemi - choďme do klubů a na akce, kde se hraje úplně jiná a dobrá muzika - jinak to totiž nedáme a kapely, kluby i organizátoři různých akcí to prostě zabalí :(, což se ostatně už děje, viz. níže.

Slibujeme Vám fakt dobrý zážitek a za všechny složky dalších ohrožených druhů Vás zveme na
1. Majáles v Bystřici pod Pernštejnem - 6.5. - openair poprvé od roku 1968!
2. a hlavně do Havlíčkova Brodu na Schizofrenii Tour, kde zahrajeme my, Final Fiction a Overhype, La Confianza (GER) jako hosté v Efect Klubu - 7.5. od 19:30. Možná je to i poslední koncert v tomto klubu úplně, tak by stálo za to se s ním rozloučit řádným nářezem!
Víc info na www.bandzone.cz/crashroad
Díky za podporu - přeci to takhle nenecháme!

VegeEdge

Ahoy borci!!!!kdyby ste měli chut na brutální porci supr muziky,tak sobota 16.4.Kamenice nad lipou club Czeckarna-My autumn(rusko deathcore)+Betraying the martyrs(francie deathcore)+Smashed face-vstup FREE!!!!!!resp dobrovolný!!!