Morgana - O kapele | Bandzone.cz

Morgana rock-big-beat / Štětí

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Doba ledová
  Nezařazeno
 • Panenka maková
  Nezařazeno
 • V hlubinách
  Nezařazeno
 • Nevzdávej
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Členové skupiny

Renata Gorolová - zpěv
Ervín Gorol - klávesy
Milan Semenďák - kytara
Milan Majerčík - baskytara
Petr Jalovecký - bicí

Žánr

Rock

Rodné město

Štětí - Rock City

Bio a historie

Něco začíná...

Kapela Morgana vznikla z iniciativy kytaristy Milana “Semiho” Semenďáka v květnu roku 2018, kdy nabídl spolupráci na vzniku nové kapely svým dvěma parťákům z poměrně známé skupiny Tuba, která působila v osmdesátých letech: Ervínu Gorolovi (klávesy) a Petru “Epimu” Jaloveckému (bicí). S příjemně rockovým hlasem se jako zpěvačka ke kapele přidala Renata Gorolová a nižší frekvence zajistil zkušený baskytarista Milan Majerčík.

Morgana je kapelou, která jde cestou klasického rocku. Ze světové scény má v repertoáru například kusy Američanky Alannah Myles nebo skupinu Saxon. Jinak se ale především zabývá hraním vlastních skladeb.

Kapela má ambici se na rockové scéně co nejdříve usadit a přinášet posluchačům potěšení z dobrého rocku.