Mordotua - Novinky | Bandzone.cz

Mordotua progressive-death / Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17

Z továrny na smrt

"Nechyběl(y) ani ... ozvěny osmdesátkového popu, katastrofické flow a vůbec všechno, co tuhle latentně homosexuální deathovou estrádu činí jednoduše neodolatelnou."
Přečti si celý report na The Aardvark. Fotky si prohlédni tady a tady.

Příliš mnoho živých!

Život je přežitek. Obzvlášť, pokud se jedná o smrt metal. Včera jsme tedy zahájili postupnou výměnu humanoidních hráčů za ty křemíkové. Protože se náš binární bubeník předvedl jako nejlepší hráč v kapele, budeme v nahrazování pokračovat, až nakonec vystoupíme v hvězdné sestavě pěti počítačů. :)

Hrát na včerejší akci U Letců byla čirá radost. Díky velmi solidní návštěvnosti, perfektně zvládnuté organizaci a výbornému zvuku jsme rychle zapomněli na rekordní množství technických potíží, které našemu setu předcházely. Jen namátkou - Jákob omylem oholil Juraje (svůj ikonický knír), museli jsme z farmy povolat náhradníka za nemocného Quida (jednička v naší sestavě automatických bubeníků), při zvukovce se najednou odmlčel kytarový aparát atd.

Velké díky patří všem, kteří přišli hrozit, a Liborovi za to, že nás pozval. Věříme, že když bude pořádání věnovat nadále tolik úsilí, jako to bylo v případě včerejška, bude Runway jedním z nejlepších koncertních klubů na královéhradecku.

1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17