Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Moisani mathcore-djent / Český Těšín

„1ní videoklip ..Blind sheep.. je na světě!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Blind sheep 200 ×
  • Octopus 219 ×
  • Collapse of failure 222 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Ukulele
Nástrojové obsazení: Dřívka
Nástrojové obsazení: Mandolína
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Za nás mluví hudba ..................... noane

Bio a historie

Vážení pozor!!!

  Slezsko se může, po dlohé době, pochlubit hudebním talentem, dosud nevídaných kvalit. Dlouholetý hudební entuziasta Emanuel Kozellsky byl přepadnut touhou k založení klubu djentelmanů. Vypadá to, že od tužeb nemá tento švihák k činům daleko. Dal se tedy do spolku s muži, jez byli příliž výrazními individualitami, aby byli ochotni pracovat ve skupinách více než jednočlenných a brodit se v plytkých vodách zdejší scény. Podařilo s mu tedy takřka nemožné. Pánové jsou ochotni spolupracovat na jeho rozsáhlém díle, ba ho i obohatit s umem jim vlastním. S intuitivním citem pro hru tohoto mága, valí se toto uskupení nezadržitelně k vaším uším.Čekají Vás, přátelé, velmi zajímavé hudební počiny.