Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mogul rock rock / Pardubice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Čepí, Jeníkovice, Pardubice), CR (Heřmanův Městec, Klešice, Hlinsko, Seč, Stolany, Markovice) a HK (Sloupno). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim, Rychnov nad Kněžnou a Havlíčkův Brod. 

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem s pyrotechnickými efekty, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor disponuje vlastním zvukem a světelnou aparaturou. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

 

Na těchto adresách a telefonech si můžete objednat naše vystoupení podle chybějících dnů v našem rozpisu. Pozor, ne všechny chybějící dny máme volno, máme zavedenou plánovanou odstávku (jsme lidi, nejsme stroje).

Kapelník:
Černík Jan
J. Veselého 293
533 41 Lázně Bohdaneč
tel:
602 420 284 - mobil 1
603 466 344 - mobil 2
honza.cernik@seznam.cz

http://www.mogul-rock.cz/

Bio a historie

Radek Řezníček - zpěv, 
Míla Sládek - kytara
Vašek Černík - klávesy, internet
Honza Černík - basa, kapelník, řidič
Tonda Donát - bicí
Vašek Dušek - zvuk
Jarda Král - světla
Zbyněk Růžička - světla, technik, foto
Tomáš Král - technik, občerstvení, zvuk
Honza Konečný - technik, foto