Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marilyn Manson unmasked tribute - revival Třebíč glam-rock / Třebíč

„revival Třebíč“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Beautiful People 563 ×
  • The Nobodies 602 ×
  • Sweet Dreams 460 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Pavel Kunčík / zpěv
Jan Zdarsa / klávesy
Kuba John / bicí
Jana Staňková / basa
Jan Zdarsa (ml.) / kytara

Bio a historie

  Prvotní impulz k založení kapely přišel v půlce dubna 2011 od kytaristy Honzy a basačky Jany, kterým se nechtělo odmítnout účast na Revival festu, již dlouho přislíbenou jejich dalším hudebním seskupením. Rozhodli se proto svoji absenci nahradit novým hudebním tělesem, ještě společně s klávesákem Honzou, účinkujícím v jedné ze zúčastněných kapel. Doplnění prázdných hudebních postů byla jasná volba - za bicí Soňa, se kterou se na pódiu setkali již dříve, a za mikrofon Pavel, sympaticky vyhlížející, charismatický zpěvák. Nebyl čas na dlouhodobé "oťukávání", zbývaly dva měsíce do prvního koncertu. Klapnout to muselo ... a ono to klaplo!

    22. 5. 2011 se uskutečnila první zkouška a zhruba po sedmi dalších tu byl den D - první vystoupení na Revival Doubí festu v Náramči s Czech Faith No More, Team revivalem a Nightwish Prague. I když naše příprava nezabrala víc než pár zkoušek, sklidili jsme velký úspěch. Hned po vystoupení nám Czech Faith No More nabídli účinkovat s nimi za tři týdny v Kainu. A ... padlo tedy nadšené rozhodnutí pokračovat :)

    Tím začala poměrně početná smršť koncertů na menších či větších pódiích. V polovině ledna 2012 kapela nahrává své první promo ve studiu Ch-records pod "dozorem" Pavla Dočkala a Pavla Kolaříka. 

    Na začátku července téhož roku dochází k menšínu zvratu, a to odchod Pavla Kunčíka z postu zpěvu, zanedlouho ho i následuje naše bubónistka Soňa Formanová. Pro kapelu to byl poměrně drastický zásah do celkového chodu... Za bicí rychle usedá "multiinstrumentalista" Kuba "Džonek" John a kapela znovu dává dokupy svůj repertoár. Za mikrofonem se po necelém roce hledání pana M. objevil opět Pavel Kunčík...

    Více zde: http://www.marilyn-manson.cz/kapela/