Mishanda - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mishanda r&b-hip hop / Chodov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Mishanda se hudbě věnuje už od 2.třídy kdy začala chodit na housle a hudební nauku. Asi od 4 třídy chodila na solový zpěv a od 6. na sborový zpěv. Po 6ti letech zahodila housle a začala se věnovat jiným věcem kolem...Ted je na střední pedagogické škole- estetickém gymnáziu se zaměřením na Hudební výchovu. Ročně má několik desítek koncertů s dívčím sborem))Nyní chce více zapracovat na rozvoji schopností a  v budoucnosti jít na divadelnáí fakultu- studie muzikálového herectví))

Bio a historie