Milli Janatková - Novinky | Bandzone.cz

Milli Janatková crossover-world music / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Dechová
  Klid, prosím!
 • Píseň o Pravdě
  Hluboko
 • Marching With The River
  Mým kořenům
 • Má zlatá matička
  Mým kořenům
 • Vyznání
  Proměna
 • Monolog
  Proměna

Nové album Klid, prosím!

(Upraveno: )

Zdravím,

sledujte novinky na www.millijanatkova.com, kde najdete info o koncertech a odkaz na nové album Klid, prosím!, které vyšlo 22. dubna 2022, bylo přivítáno 1. května 2022 na soutoku Labe s Vltavou a velkolepě pokřtěno audiovizuálním koncertem a improvizací 20. května 2022 ve Vršovickém divadle MANA v Praze. Sledujte Milli Facebook a Instagram, nebo se potkáme živě na koncertech a výstavách.

Jsem vděčná za skvělé ohlasy!

Musicserver - tip týdne

Český rozhlas Vltava - rozhovor

Radio Proglas - rozhovor

PLAY.cz

Folktime

Jazzport

Vážím si vaší přízně!

Opatrujte se a užívejte života,

Milli Janatková

Nové album Hluboko!

(Upraveno: )

Zdravím,

sledujte novinky na www.millijanatkova.com, kde také najdete odkaz na nové album Hluboko, které vyšlo 28. září 2020 a bylo přivítáno 4. října na hoře Říp, ještě než přišla další omezení akcí. Aktuální informace (nejen) k archivu koncertů naleznete na webu, včetně fotek a videa z projektu Hluboko.

Jsem moc vděčná za skvělé ohlasy!

Mějte se dobře i přes výzvy. Moc díky za vaši přízeň!

Milli Janatková

Těšte se na nové hudební překvapení po krásném turné v Indii...

(Upraveno: )

Hezký den,

přijměte pozvání na koncerty a tvůrčí dílny (nejen) z projektu Mým kořenům, který v roce 2018 získal prestižní cenu The Independent Music Awards - Vox Populi v USA (za píseň "Mothers´ Magic" v kategorii A Capella Song). Podívejte se na nový VIDEOKLIP a další nové VIDEOAlbum Mým kořenům získalo také nominaci na ocenění Classic Prague Awards v kategorii Crossover. Více informací o mé tvorbě a projektech najdete na webu.

V listopadu 2018 proběhlo krásné hudebně - výtvarné turné v Indii, Západním Bengálsku. Brzy se zrodí nová píseň, videoklip, dokument a Indický deník. Foto zde.

Jsem moc vděčná, že má tvorba oslovila také Radio ARA (Mondophon - pořad o světové hudbě) v Lucembursku, Radio Beograd v Srbsku, a také LA TRIBU 88,7FM v Argentině. Kořenové a capella písně se hrály také na 37mi radio stanicích ve Španělsku a Mexiku - Mataró Radio, a rozhovor s písněmi proběhl na Radio BongOnet v Indii, kde vyšel i pěkný článek v novinách El Samai. Děkuji!

Vše ostatní uvidíte a uslyšíte na www.millijanatkova.com. Těším se na Vás.

Milli Janatková