Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Milion sedm rock-indie / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Tak čaruj brácho...

Upraveno:

Youtube Video qEpRsKE2YbUYoutube Video qEpRsKE2YbU

19.3.1969 se narodil Jiří Bany Tomášek, náš kamarád, přítel, partner, skvělý kytarista, skladatel, výtvarník, básník, filozof a zdroj neutuchající inspirace pro mnoho muzikantů. Už třetí rok se na svět mlčky a ochrnutý dívá jen z postele po masivní mrtvici, která zamávala s jeho i našimi životy. 

Najednou si člověk uvědomí, že zdraví je největší poklad. Najednou otevře oči a vidí, že podobných příběhů jsou bohužel stovky. Najednou ví, že všechno může být jinak během jedné sekundy. 

19.3.2015 se narodil nový klip Filip M. k písni Čaruj brácho, inspirovaný právě Banym. Nejen pro něj, ale pro všechny, kteří potřebují povzbudit, pohladit a dodat radost a sílu posíláme tuhle skladbu do světa. V klipu účinkují muzikanti, kteří s Banym hráli a tvořili v některých jeho kapelách jako Milion sedm, Hot Wassermann nebo Srpen.

Kéž nám ostatním připomene, co je opravdu v životě důležité: zdraví, láska, radost a nekonečné "tady a teď". Pomáhejme si, milujme se a čarujme!

Režie: Marcel Petrov 
Kamera: Patrik Hoznauer
Muzikanti s balónky: Johan, Přema Duda, Zu Zana, Petr Moczek, Martin Dalmatin Dufka, Peťa Šefránek a Raimund.
Další účinkující: Majda Pastrňáková a Ondra, Elvis, František a Petr Čech ;-)

Děkujeme všem!!

...A všechno nejlepší, Bany!!!Fotoreport z Krnova

Upraveno:

Vážení přátelé, zde jsou fotky z koncertu MILION OSM v klubu Kofola, předskakovali kamarádi Pineapple Express, fotil to Dudyn z Ov-kluby.net, tak si to vychutnejte :)

                                    TUDY DO KRNOVA NA KONCERT

Nashle! B