Michal Penk - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Michal Penk indie-classical music / Praha

„Michal Penk“

Fanoušci: 31

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
12 942
Poslechnuto skladeb
10 649
Profil registrován
28.5.2012

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

S. M. Donth

Pozdravujem Michala a prajem veľa úspechov, najmä nové koncerty!

Talaniel


Bez profilu

Já teda musím říct, že Michalovo album z roku 1989 nebo kterého se mi líbílo, ale to byla ještě LP deska u rodičů a chtělo by to mít tohle album na cd :) Podařilo se mi po internetu najít několik skladeb z tohoto alba, ale ve špatné kvalitě. Asi budu muset přijít na to, jak LP desku převést do MP3 nebo něco :-) A Michale, vzchop se! Fanoušky máš!

simona


Bez profilu

Bůh mu dal genialitu, za kterou nepochopen a neprávem souzen těmi, co nejsou s to pochopit.Jeho skvělá hudba probouzí všechny emoce, děkuju a přeju Michalovi k dnešním narozeninám splnění všeho, co si on sám nejvíc přeje.

Martinaska


Bez profilu

Vynikající hudebník,ale neumí nebo nechce "to prodat". Na charakteru(slušném chování) by,ale měl zapracovat...

Anna


Bez profilu

Misa je clovicek,ktery kamsi zahucel,zkusil,ale prosel si necim,kdy uz urcite prisel na to jak a kudy kam,fandim mu a jeho pisnicky jsou v srdicku.Miso drzim palce!!!

FATAL

Zdravíme kapelu! Nově zrekonstruovaný klub Fatal na Žižkově je od září znovu v provozu, využijte tedy jeho prostor k uspořádání vlastní akce!

Fatal klub prošel v posledních několika měsících rozsáhlou rekonstrukcí, od zvukového či světelného vybavení, celkovými úpravami prostor či zázemí pro fanoušky i kapely.

Informace o klubu a pronájmech naleznete na: http://fatalclub.cz/
V případě zájmu o pronájem klubu nás neváhejte kontaktovat buď na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz.

Využijte volných termínů a přijďte si k nám zahrát, těšíme se na Vás v klubu Fatal! (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

Liduš


Bez profilu

Často si pouštím Vaše písničky, krásné texty a hudba.Moc bych si je přála slyšet naživo.Určitě to není jen moje přání...Držím palce, hodně štěstí zdraví, dobrých lidí kolem sebe...a třeba někdy na koncertě...

M.


Bez profilu

Dvakrát nade mou loží stál, za ruku mě vzal, to stvoření bez těla, jež bránu pravdy otvírá. Volám já jej zpět, osamělý se stal pro mne tento svět. Tolik tváří kolem je, však lidé nikde nenacházím. Volala jsem jej tolikrát, však sama tu teď musím světem bojovat a svou duši neprodat. Řekl: nepij z kalichu zlatého, plný jedu jest. Já poslechla, knihu kouzelnou jsem četla, jež příběhy dobra a zla mi vyprávěla, o svobodě jež nenalézám, o svobodě, o níž toužím a ve svém srdci ji dále nosím a doufám, že nás je víc, jež touží po tvé přízni a stále svítí pro tvé povšimnutí. Jako kolo svět se točí, stále čekám a ty nikde…