caute pani mam v plane prist sa na vas kuknut v piatok do To a stem vedet o kolkej (aspon priblizne) sa to zacina??dikes
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
caute pani mam v plane prist sa na vas kuknut v piatok do To a stem vedet o kolkej (aspon priblizne) sa to zacina??dikes
Dííky, ale já už si ho koupila v Abatonu...je fakt super,poslouchám ho víceméňe každej den...nemáte spíš ještě nějaký starší?:-)
Díky, nový album by som pravdaže chcel(ako inak), tak keď nepôjdem jeden deň na pivo, možno naňho aj budem mať :) Šak plánujem dojsť inak na váš koncert s rybičkami a metanojou, tak možno si ho kúpim tam.. a verím že sa raz stretneme na pódiu!
super album, obzvlast My own way je fakt pecka ;-)
chlapi velice dobré len tak dál
:D Babovka bude urcite skvela ...
A máte s tým nejaký PROBLEM? :) :D
vy ste cvoci :D:D:D:D:D
900 krat dakujeme!!!:) A ako odmenu za Vasu priazen Vam davame recept na skvelu orieskovu babovku!:)
Potrebujeme: 100 g tuku, 150 g práškového cukru, 4 vajcia, 50 g čokolády, 1 dl mlieka, 300 g krupicovej múky, 100 g mletých lieskových orieškov, 1 balíček kypriaceho prášku do pečiva, tuk a múka na formu, cukor na posypanie.
Ako na to:
Pridal: V miske vymiešame tuk s cukrom do peny, do ktorej postupne za stáleho miešania pridávame žĺtky, potom pridáme postrúhanú čokoládu, lieskové oriešky a po lyžičkách mlieko a napokon striedavo múku pomiešanú s práškom do pečiva s tuhým snehom z bielkov. Cesto nalejeme do vymastenej formy a dáme do vopred vyhriatej rúry piecť. Pečieme pri teplote 200°C asi 45-50 minút. Po upečení vyberieme, necháme vo forme vychladnúť, potom vyklopíme a pocukrujeme.
Jane - Sorry zabudlo sa dopisat:) V DK Luky.