MF - Názory | Bandzone.cz

MF pop-punk / Nové Mesto nad Váhom

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Na výber nikto nemá
    Nezařazeno
  • Ste to vy
    Nezařazeno
  • Veľký úsmev
    Nezařazeno
  • Ide weekend (SINGEL 2011)
    Nezařazeno
  • !!NEW!! - Keď sa pop s punkom spojí
    Nezařazeno
  • Komu je to málo? (SINGEL 2011, nahrané špeciálne v Slovenskom Ro
    Nezařazeno
  • 2. Nabité (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 3. Možnosť (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 4. Uhol pohľadu (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 5. Realita (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 6. Snob (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 7. Neviem, nechcem (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 8. Spomínaš (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 9. Práve v tejto chvíli (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 10. Stále (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno
  • 11. Keď sa darí (NABITÉ 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

katka888

Dík za echo.... mate dobry styl...snad se potkame na nejake akci;) tak at to slape chlapi:)

Eyesore

Zdarec chlapi :-)
Chtěli jsme se zeptat jak to vypadá s tím Hlohovcem, jestli to teda platí........jinak my teďka zkoušíme domluvit nějaké akce, tak vám určitě dáme vědět! Čuss

Bez profilu

Sampansky MF

Zdravicko ludkovia. Konecne som po takmer 4 dnox na nete! Vidim, ze za dobu mojej nepritomnosti sa sem infiltrovali dalsi ludia ako fanusikovia. Takze vas tu vitam. Aaaa samozrejme dakujeme za pekne slova. Inak, co sa tyka tej web stranky, tak sa prave robi. jedna stara existovala, ale je zrusena, tak si xvilku pockajte este na novu, hned ako bude, dozviete sa to tu...
Tom Delonge - este nam to nikto nepovedal, si nas prvy :D Da sa povedat, ze si nas v tomto pripravil o panictvo :D

Nohow

zdarec;) uplne nejakou nahodou sem narazil na vas profil! a fakt se mi vase songy libi! doufam ze se nekdy potkame na podiu!!! at to hraje borci;)

fil

Bez profilu

petra

a nemat aspon nekdo ajsko?

1 2 3 4 5 681013172228364658718496106114120124127129131 132 133 134 135 136 137 138 139141143146150155161168176184192199204208211213 214 215 216 217