Hm... ale jo... ujde to.... ne kecám! :D ste fakt dobrý! :D dík za vzkaz ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hm... ale jo... ujde to.... ne kecám! :D ste fakt dobrý! :D dík za vzkaz ;-)
Nemáte zač, ráda vás podpořím:) Díky za příjemný vzkaz:)
Dík za echo.... mate dobry styl...snad se potkame na nejake akci;) tak at to slape chlapi:)
Zdarec chlapi :-)
Chtěli jsme se zeptat jak to vypadá s tím Hlohovcem, jestli to teda platí........jinak my teďka zkoušíme domluvit nějaké akce, tak vám určitě dáme vědět! Čuss
ahoj.. nenechali ste něco od bicích v čáslavi?
mara.calda
Zdravicko ludkovia. Konecne som po takmer 4 dnox na nete! Vidim, ze za dobu mojej nepritomnosti sa sem infiltrovali dalsi ludia ako fanusikovia. Takze vas tu vitam. Aaaa samozrejme dakujeme za pekne slova. Inak, co sa tyka tej web stranky, tak sa prave robi. jedna stara existovala, ale je zrusena, tak si xvilku pockajte este na novu, hned ako bude, dozviete sa to tu...
Tom Delonge - este nam to nikto nepovedal, si nas prvy :D Da sa povedat, ze si nas v tomto pripravil o panictvo :D
mate naky webovky? nikde jsem nic nenasla...
zdarec;) uplne nejakou nahodou sem narazil na vas profil! a fakt se mi vase songy libi! doufam ze se nekdy potkame na podiu!!! at to hraje borci;)
fil
ty blaho nevim jesi vam to nekdo rek,ale vas bubeník vypadá jako Delonge...za mlada..jeste v blincich:-)
a nemat aspon nekdo ajsko?