Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Messin Dehead punk / Mikulčice

„Hledáme koncerty - hrajeme za cesťák !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sjednotěním některých členů kapel Státní problém, Němá buňka a Hybrid club vzniká nová kapelka Messin Dehead.

 

Bio a historie

Takže asi tak.........Chalaniska Mara a Pecek se docela dlouhou dobu snaží založit kapelu,pořád marně,buďto z důvodu nedostatku lidí,nebo nebylo kde zkoušet.

Až jednou se ozval Pecek že splašil nějaké lidi a že by bylo možné si dat zkoušku u Sávy (hospoda v Prušánkách - pro ty co neví) Takže v březnu 2011 se konala první zkouška,docela v pohodě,až na to že byla první a poslední :)

Dnes tomu říkáme legendární zkouška :) No takže od té doby se opět nic nedělo až do října téhož roku kdy Pecek oslovil Lekina,jestli nechce taky hrát,ten souhlasil a navrhl že by se mohlo zkoušet v jeho zkušebně v Mikulčicích.

Takže 5.listopadu 2011 se koná opět zkouška v sestavě Mara (zpěv),Pecek (bicí) a Lekin (kytara).

Zkouška dopadla moc dobře,vznikajů hned první 2 songy.V této sestavě byly asi ještě 3 zkoušky a pak přichází do kapely Slepý (basa) kterého oslovil a  přivedl Mara.A tak v této sestavě hrajem dodnes a pořád zkoušíme a zkoušíme :)

Takže to je asi zatim vše.........