Jmeno:Martin a michal
Příjmení:Piskoř Borbelý
Město:Ostrava
věk:12let a 15 let
icq= 498 961 096 jenom mc shocker
je mi 12 roků ,pocházím z ostravy,můj brácha je ammoebas,pocházím z ostravského ghetta šalamouna,mými kámoši jsou např(ammoebas-můj brácha,nebo ak-16,proCZ,mystiqe,dawe,zero,streed22)Tihle všichni pochází odsud.Začínal jsem jako mc Junior,potom jsem z bráchou stvořil project BCFU,Nahráli jsme jedno demo s názvem MÁLO SE STALO,později jsme se spojili s crew K-19,a vznikla kapela Projev svobody,nahráli jsme znovu jen jedno demo s názvem(Reprezentujem),tato kapela se skládala ze 6 členů(Lorenz,Mc Junior,Dawe,Nero,Resibe a Zero),tato skupina se po nahrání dema rozpadla,z lorenze se stal ammoebas,no a k-19 se rozdělili na dvě kapely po dvou,na proCZ a dawe-zero,no a já sem se přejmenoval nedávno z mc juniora na mc shockra.no to by asi byla ze vzniku a k biu vše,takže zatííííííííííímmmmm!!!!!ps.Mc shocker...