Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mazec big-beat-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

... jsme už asi starý pánové, ale pořád nás to baví :-)

Dneska už těžko někam napíšete, že hrajete rock. Vyrojilo se tolik chytrolínů, kteří maj' potřebu tu škatulku dál a dál rozpitvávat a vytvářet nové a nové odnože téhož. Takže tomu, co MAZEC hraje, říkejme bigbít. Prostě starej dobrej rock, kterej se na jedné straně prolíná s blues a na druhé hraničí s punkem. A asi se sluší říct, že pan Kulhánek si umí hrát se slovy v textech a taky umí zpívat :-) Takže kolem dokola - MAZEC chce dělat dobrou muziku s vtipnými a leckdy překvapivými texty.

Obsazení:

pan Kulhánek - obsluhuje mikrofon, harmoniku a pivo

pan Kuní Xicht - hraje rukama na basu a patou na podlahu

pan Volf - ovládá bicí, vokály, kouřostroj a světlovrh

pan Pech - pečuje o kytaru, i když o ní nepečuje vůbec

Slof - má na starosti kytaru, vokály a styk s veřejností

:-)

http://www.mazec-rock.cz/

Bio a historie

Kapela se sice dala dohromady v roce 2007, ale už tenkrát to byl spíš takovej reunion. Víceméně všichni tehdejší členové se navzájem znali už od osmdesátých let, kdy každý vyhrával v jiném bigbítu. Jen nikdy nebyla šance zahrát si společně. Každopádně ta historie je dlouhá a možná zbytečně složitá. Tak se spokojme s tím, že tenhle novej Mazec vzniknul až koncem roku 2007.

První koncert původního kvarteta se konal v únoru 2008. V lednu 2010 se počet členů rozrůstá na 5. No a tak to je do dneška. Vlastně jedinou změnou byla výměna jedné z kytar za klávesy. To se stalo v lednu 2013. A všechno mezi únorem 2008 a současností - to jsou zkoušky a koncerty po klubech nejen v Praze.

No a to je tak asi všechno. Nečtěte tyhle výplody pomalu stárnoucího mozku, radši si poslechněte muziku :-)

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
6 310
Poslechnuto skladeb
3 192
Profil registrován
6.6.2013